Povezane vesti
Moraće da osvešta prostorije mojih saradnika i istera nečastivog: Dodik dovodi popa u prostorije Predsedništva BiH
Telegraf 10.10.2018
- Iz kancelarija mojih saradnika u Predsedništvu BiH isteraćemo zle duhove - poručio je Milorad Dodik. Milorad Dodik, kandidat Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) za srpskog člana Predsedništva BiH, koji je odneo pobedu na izborima u Republici… »
Komšić: Za mene je Kosovo nezavisna država
IndeksOnline 10.10.2018
SARAJEVO – Izabrani član Predsedništva BiH iz redova hrvatskog naroda Željko Komšić izjavio je danas da je za njega Kosovo nezavisna država, ali da je sa Miloradom Dodikom u Predsedništvu malo verovatno da BiH promeni promeni odluku o Kosovu. “Nemam… »
Da li je posle 20 godina moguće pomirenje Srbije i NATO? Vučić poručio: Mislim da ćemo morati da preispitujemo neke odluke
Telegraf 10.10.2018
- Mislim da je sve to zbog emotivnih pitanja - uglavnom zbog 1999. godine i pitanja Kosova - izjavio je predsednik Srbije. Kako se približava dve decenije od NATO bombardovanja SR Jugoslavije, deluje da bi se u vazduhu moglo osetiti pomirenje, piše danas… »
Vesti dana »

Protest protiv blokada: Ne damo Srbiju onima koji su htjeli da zaustave život u Srbiji
Stav.life pre 54 minutajoš 16 povezanih

Da li je Svetislav Pešić pogrešio što nije pozvao Nikolu Topića na Eurobasket?
Telegraf pre 1 satjoš 45 povezanih

Stiže jak toplotni talas u Srbiju: Čubrilo od ovog datuma najavljuje skok temperature
Mondo pre 2 satajoš 28 povezanih

Tijana Bošković posle trijumfa nad Ukrajinom: "Ne osećamo pritisak"
Sportske.net pre 1 satjoš 24 povezane

Ana Nikolić prijavila Raleta za nasilje, izrečena hitna policijska mera
Hello pre 5 minutajoš 15 povezanih