Povezane vesti

Dačić: Komšić još nije ni stupio na dužnost, a već provocira Srbiju

Dačić: Komšić još nije ni stupio na dužnost, a već provocira Srbiju

Pravda 11.10.2018
Bosna i Hercegovina nije priznala Kosovo i, ako članovi Predsedništva ne poštuju teritorijalni integritet Srbije, treba da znaju da će izazvati recipročnu reakciju, poručuje šef diplomatije Ivica Dačić povodom izjave Željka Komšića da je za… »
Komšić: BiH treba da prizna Kosovo

Komšić: BiH treba da prizna Kosovo

Danas 11.10.2018
Kosovo je nezavisna država i bilo bi pametno da BiH prizna Kosovo, ali sa Miloradom Dodikom u Predsedništvu čisto sumnjam da ćemo doći do te odluke, rekao je izabrani član Predsedništva iz reda hrvatskog naroda Željko Komšić u intervjuu Dojče… »
Komšić: BiH treba da prizna Kosovo, ali je Dodik protiv

Komšić: BiH treba da prizna Kosovo, ali je Dodik protiv

N1 Info 11.10.2018
Izabrani hrvatski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić izjavio je da je za njega Kosovo nezavisna država, ali i da Srbija i Kosovo treba sami da definišu međusobne odnose. "Moja pozicija je apsolutno jasna. Rekao sam da je Kosovo… »
Komšić: Nemam dileme da je Kosovo nezavisna država

Komšić: Nemam dileme da je Kosovo nezavisna država

Danas 11.10.2018
Izabrani član Predsedništva BiH iz redova hrvatskog naroda Željko Komšić rekao je za Dojče vele da je za njega Kosovo nezavisna država. Ja zaista želim da se odnosi Srbije i Kosova reše na način da su to odnosi dve susedne i prijateljske… »
Dačič: Komšić nije ni stupio na dužnost, a već provocira Srbiju

Dačič: Komšić nije ni stupio na dužnost, a već provocira Srbiju

Blic 10.10.2018
Bosna i Hercegovina nije priznala Kosovo i ako članovi Predsedništva ne poštuju teritorijalni integritet Srbije treba da znaju da narušavaju prijateljske odnose i da će izazvati recipročnu reakciju, rekao je večeras šef diplomatije Ivica Dačić… »
Komšić: Za mene je Kosovo nezavisna država

Komšić: Za mene je Kosovo nezavisna država

Blic 10.10.2018
Izabrani član Predsedništva BiH iz redova hrvatskog naroda ŽŽeljko Komššić izjavio je danas da je za njega Kosovo nezavisna držžava, ali da je sa Miloradom Dodikom u Predsedništvu malo verovatno da BiH promeni promeni odluku o Kosovu. - Nemam… »

Vesti dana »