Povezane vesti

Brnabić: Lečenje dece SMS-om u inostranstvu je... najbolje plasirana kritika protiv vlasti

Brnabić: Lečenje dece SMS-om u inostranstvu je... najbolje plasirana kritika protiv vlasti

Pravda 11.10.2018
Predsednica vlade Ana Brnabić smatra da glumac Sergej Trifunović, osnivač fondacije "Podrži život" za lečenje dece, nije na udaru u javnosti zato što je opoziciono nastrojen. Pravo pitanje je zašto je Trifunović lečenje dece prebacio na polje… »
Razmišljam da se učlanim u SNS, imaju mnogo kvalitetnih ljudi

Razmišljam da se učlanim u SNS, imaju mnogo kvalitetnih ljudi

Nova ekonomija 11.10.2018
Ana Brnabić: Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da u vladajućoj Srpskoj naprednoj stranci vidi mnogo odličnih i kvalitetnih ljudi i da je počela da razmišlja da se učlani u tu stranku. "Moram da kažem da sam počela da razmišljam da se… »
"Razmišljam da se učlanim u SNS"

"Razmišljam da se učlanim u SNS"

Mondo 11.10.2018
Predsednica vlade Ana Brnabić izjavila je da razmišlja da se učlani u Srpsku naprednu stranku. Foto: MONDO/Petar Stojanović Ona kaže i da ne vidi nijednu zajedničku vrednost koja okuplja članice opozicionog Saveza za Srbiju, niti ijedan njihov… »
"Zašto je Sergej Trifunović na udaru?"

"Zašto je Sergej Trifunović na udaru?"

Mondo 11.10.2018
Predsednica vlade Ana Brnabić smatra da glumac Sergej Trifunović, osnivač fondacije "Podrži život" za lečenje dece, nije na udaru u javnosti zato što je opoziciono nastrojen. Pravo pitanje je zašto je Trifunović lečenje dece prebacio na polje… »
Ana Brnabić: Razmišljam da se učlanim u SNS, tamo ima mnogo kvalitetnih kadrova

Ana Brnabić: Razmišljam da se učlanim u SNS, tamo ima mnogo kvalitetnih kadrova

Novi magazin 11.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da u vladajućoj Srpskoj naprednoj stranci (SNS) vidi mnogo odličnih i kvalitetnih ljudi i da je počela da razmišlja da se učlani u tu stranku. "Moram da kažem da sam počela da razmišljam da se učlanim"… »
Brnabić: SNS ima kvalitetne ljude, razmišljam da se učlanim

Brnabić: SNS ima kvalitetne ljude, razmišljam da se učlanim

N1 Info 11.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da u vladajućoj Srpskoj naprednoj stranci vidi mnogo odličnih i kvalitetnih ljudi i da je počela da razmišlja da se učlani u tu stranku. "Moram da kažem da sam počela da razmišljam da se učlanim", rekla… »

Vesti dana »