Povezane vesti

Ovi koji vode hajku neka dođu i pojedu sav taj buđav sir, mi ćemo platiti

Ovi koji vode hajku neka dođu i pojedu sav taj buđav sir, mi ćemo platiti

Nova ekonomija 11.10.2018
Maja Gojković: Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da se za potrebe parlamenta ne nabavljaju skupocene i specifične namirnice, kako to poslednjih dana pojedini mediji pišu i istakla da se protiv parlamenta vodi hajka i da zna ko ju… »
Gojković: Oni koji vode hajku neka dođu u parlament na buđave sireve

Gojković: Oni koji vode hajku neka dođu u parlament na buđave sireve

Danas 11.10.2018
Oni koji poslednjih dana vode hajku protiv Skupštine Srbije neka dođu u parlament i neka pojedu sve to o čemu pišu da smo naručili i da jedemo i da se bahatimo. Neka se posluže buđavim sirevima, mlekom od badema. Slobodno neka se poslućže, mi… »
Gojković: Oni koji vode hajku neka dođu i pojedu sve što tvrde da smo naručili

Gojković: Oni koji vode hajku neka dođu i pojedu sve što tvrde da smo naručili

Beta 11.10.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da se za potrebe parlamenta ne nabavljaju skupocene i specifične namirnice, kako to poslednjih dana pojedini mediji pišu i istakla da se protiv parlamenta vodi hajka i da zna ko ju je… »
Gojković: Ovi što vode hajku nek dođu i pojedu taj buđav sir

Gojković: Ovi što vode hajku nek dođu i pojedu taj buđav sir

N1 Info 11.10.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da se za potrebe parlamenta ne nabavljaju skupocene i specifične namirnice, kako to poslednjih dana pojedini mediji pišu i istakla da se protiv parlamenta vodi hajka i da zna ko ju je inicirao… »
Oglasila se Maja: Oni koji vode hajku, neka dođu na buđave sireve

Oglasila se Maja: Oni koji vode hajku, neka dođu na buđave sireve

Blic 11.10.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković odbacila je danas informacije koje su se pojavile u medijima da parlament nabavlja buđave sireve, bademovo mleko i slične proizvode, ističući da se protiv Narodne skupštine vodi hajka, i da ima sumnje ko… »

Vesti dana »