Povezane vesti

Vučić: Za 15 do 20 godina videće se da je moja ideja o kompromisu za Kosovo bolja

Vučić: Za 15 do 20 godina videće se da je moja ideja o kompromisu za Kosovo bolja

Novi magazin 11.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da će se tek za 15 do 20 godina videti da je "za budućnost Srbije bolja" njegova ideja o kompromisnom rešenju za Kosovo, iako je, kako je rekao, naišla na opšte protivljenje. Odgovarajući na… »
Vučić reagovao na Komšićevu izjavu o Kosovu

Vučić reagovao na Komšićevu izjavu o Kosovu

Vesti online 11.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je, povodom izjave člana Predsedništva BiH Željka Komšića da je za njega Kosovo nezavisno, da je ponekad bolje prećutati. Vučić je dodao da želi odgovorno da gradi odnose sa BiH. - Srbija želi dobru… »
Vučić o Komšićevoj izjavi: Nisam srećan, ali ponekad je bolje prećutati

Vučić o Komšićevoj izjavi: Nisam srećan, ali ponekad je bolje prećutati

Blic 11.10.2018
Srbija će posle Vučića biti dobra zemlja, zato što je Vučić mnogo uradio za nju, i još će da radi, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je tako odgovorio na pitanje o tribini koja se večeras održava u organizaciji Nezavisnog udruženja… »
Vučić uživo iz Kraljeva: Ja nijednu fabriku nisam zatvorio, samo sam otvarao! Je l’ ovo spaljena Srbija? Posle Vučića…

Vučić uživo iz Kraljeva: Ja nijednu fabriku nisam zatvorio, samo sam otvarao! Je l’ ovo spaljena Srbija? Posle Vučića…

Kurir 11.10.2018
BEOGRAD/KRALJEVO - Predsednik Aleksandar Vučić danas je iz Kraljeva, odgovarajući na pitanja novinara, poručio da nije srećan zbog izjave Željka Komšića, izabranog člana Predsedništva BiH, koji je rekao da je Kosovo za njega nezavisna država. -… »
Vučić: Nisam srećan zbog izjave Komšića, ali neću odgovarati

Vučić: Nisam srećan zbog izjave Komšića, ali neću odgovarati

N1 Info 11.10.2018
Srbija želi dobru saradnju i sa Bosnom i Hercegovnom i sa svom trojicom novoizabranih članova Predsedništva, rekao je u Kraljevu predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Na pitanje novinara kako komentriše izjavu novoizabranog člana Predsedništva BiH… »
Vučić: Nisam srećan zbog Komšićeve izjave o KiM

Vučić: Nisam srećan zbog Komšićeve izjave o KiM

Danas 11.10.2018
Srbija želi dobru saradnju i sa Bosnom i Hercegovnom i sa svom trojicom novoizabranih članova Predsedništva, rekao je danas u Kraljevu predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Na pitanje novinara kako komentriše izjavu novoizabranog člana Predsedništva… »
Vučić: Jel' ovo spaljena zemlja?!

Vučić: Jel' ovo spaljena zemlja?!

Mondo 11.10.2018
Jel' ovo spaljena zemlja, zapitao je danas predsednik Aleksandar Vučić pokazujući na buduću halu fabrike Leoni u Kraljevu, prve posle tri decenije u tom gradu. Vučić je to rekao u odgovor na pitanje kako vidi najavu tribine Nezavisnog društva… »
Vučić o Kosovu: Narod nije hteo moje kompromisno rešenje, a volja građana se mora poštovati! Ali želim da zapamtite…

Vučić o Kosovu: Narod nije hteo moje kompromisno rešenje, a volja građana se mora poštovati! Ali želim da zapamtite…

Kurir 11.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je uvek spreman za razgovore o svim kompromisnim rešenjima i da ga ponudi našem narodu, ali da nije na vidiku po pitanju Kosova i Metohije. Odgovarajući na pitanje novinara šta se dogodilo od… »
Vučić o Komšićevoj izjavi: Bolje je ponekad prećutati

Vučić o Komšićevoj izjavi: Bolje je ponekad prećutati

Srbija danas 11.10.2018
Istakao je da neće da koristi svaku priliku, čak i kada je laka za sticanje političkih poena, da odgovara na tvrdnje bilo koga. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas, povodom izjave novoizabranog člana Predsedništva BiH Željka… »

Vesti dana »