Povezane vesti

Posle 30 godina Kraljevo dobija novu fabriku! Vučić prisustvuje početku gradnje novog "Leonija", građani hrlili da se…

Posle 30 godina Kraljevo dobija novu fabriku! Vučić prisustvuje početku gradnje novog "Leonija", građani hrlili da se…

Telegraf 11.10.2018
Leoni će sa tom fabrikom zapoljšavati više od 10.000 ljudi u našoj zemlji i tako postati najveći poslodavac u industrijskom sektoru u Srbiji. Kompanija Leoni započela je danas u Kraljevu, u prisustvu predsednika Srbije A leksandra Vučića… »
Bolje je nekad prećutati, manje je štete u budućnosti. Svakako nisam srećan zbog takve izjave: Vučić o provokaciji…

Bolje je nekad prećutati, manje je štete u budućnosti. Svakako nisam srećan zbog takve izjave: Vučić o provokaciji…

Telegraf 11.10.2018
Vučić je na pitanje o izjavi Komšića, koji je rekao da je za njega Kosovo nezavisno uprkos zvaničnoj politici Bosne i Hercegovine, rekao da nije previše srećan zbog nje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Kraljevu je danas odgovarao na… »
Vučić o rešenju kosovskog pitanja: Ne mogu protiv volje naroda, ali želim da svi građani zapamte jedno!

Vučić o rešenju kosovskog pitanja: Ne mogu protiv volje naroda, ali želim da svi građani zapamte jedno!

Srbija danas 11.10.2018
"Mislim da je to fer i odgovoran pristup!" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je uvek spreman za razgovore o svim kompromisnim rešenjima i da ga ponudi našem narodu, ali da nije na vidiku po pitanju Kosova i Metohije… »
Dodik očitao bukvicu Komšiću: Malo se zaigrao i uživeo u ulogu političkog mesije koji susednim državama deli lekcije!

Dodik očitao bukvicu Komšiću: Malo se zaigrao i uživeo u ulogu političkog mesije koji susednim državama deli lekcije!

Kurir 11.10.2018
ZAGREB - Aktuelni predsednik Republike Srpske i izabrani srpski član Predsedništva BiH, Milorad Dodik, poručio je Željku Komšiću, budućem kolegi u Predsedništvu BIH, da se malo zaigrao jer još nije stupio na dužnost, a već je, kaže, uspeo da… »
Komšić posle hrvatskih, uznemirio i duhove u Beogradu

Komšić posle hrvatskih, uznemirio i duhove u Beogradu

N1 Info 11.10.2018
Posle negodovanja u Zagrebu zbog stavova o Pelješkom mostu, novoizabrani član predsedništva BIH Željko Komšić uznemirio je duhove i u Beogradu. Na njegovu izjavu da je Kosovo nezavisna država, šef srpske diplomatije poručuje da bi Srbija mogla da… »
Dodik poručio Komšiću da se malo preigrao: Već si uspeo da zavadiš BiH sa Srbijom i Hrvatskom

Dodik poručio Komšiću da se malo preigrao: Već si uspeo da zavadiš BiH sa Srbijom i Hrvatskom

Telegraf 11.10.2018
Iako još nije stupio na funkciju člana Predsedništva, već je uspeo da nas zavadi sa Hrvatskom i Srbijom, a pored njih pokušava da deli lekcije i meni, odnosno Republici Srpskoj - rekao je Dodik. Aktuelni predsednik Republike Srpske i izabrani srpski… »
Hrvatski mediji na strani Srbije: Dodik očitao bukvicu Komšiću, malo se preigrao

Hrvatski mediji na strani Srbije: Dodik očitao bukvicu Komšiću, malo se preigrao

Srbija danas 11.10.2018
Komšić je, naime, u samo nekoliko dana nakon opštih izbora, koji su u BiH održani 7. oktobra, uspeo da uzburka duhove svojim izjavama. Aktuelni predsednik Republike Srpske i izabrani srpski član Predsedništva BiH, Milorad Dodik, poručio je Željku… »
Narod nije hteo moje kompromisno rešenje, Vučić poručio: To je bilo bolje za budućnost Srbije, procenićete za 15 ili 20…

Narod nije hteo moje kompromisno rešenje, Vučić poručio: To je bilo bolje za budućnost Srbije, procenićete za 15 ili 20…

Telegraf 11.10.2018
- Mislim da je moja ideja za kompromisnim rešenjem bila mnogo bolja za budućnost Srbije - izjavio je predsednik Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je uvek spreman za razgovore o svim kompromisnim rešenjima i da ga ponudi… »
Šta će biti posle Vučića po Vučiću? Ništa od spaljene zemlje, mnogo uspešnija zemlja jer sam mnogo uradio za nju i još…

Šta će biti posle Vučića po Vučiću? Ništa od spaljene zemlje, mnogo uspešnija zemlja jer sam mnogo uradio za nju i još…

Telegraf 11.10.2018
- Ako će često da održe takve tribine moraće još desetine hiljada tribina da održe do Srbije posle Vučića - kazao je on na provokacije sa tribine Nezavisnog društva novinara Vojvodine. Je l ovo spaljena zemlja, zapitao je danas predsednik… »

Vesti dana »