Povezane vesti
U Nišu održan protest Mame su zakon
Novi magazin 11.10.2018
Na Trgu kralja Milana u Nišu okupili su se danas brojni građani tog grada kako bi podržali zahtev inicijative "Mame su zakon" za izmenu Zakona o finansijskoj podršci porodici sa decom, a nije bilo nikakvih političkih obeležja, što je bio zahtver… »
Protest mama na centralnom niškom trgu
Niške vesti 11.10.2018
Predstavnica inicijative #MameSuZakon i narodna poslanica Tatjana Macura istakla je da inicijativa ne odustaje od zahteva da se hitno izmeni desetak odredbi zakona koje se tiču žena koje su sada nevidljive za sistem, a to su žene koje imaju manje od 18… »
Protest mama na centralnom niškom trgu zbog lošeg zakona
Jugmedia 11.10.2018
U organizaciji inicijative #MameSuZakon danas je na centralnom niškom trgu održan drugi protest zbog primene Zakona o finansijskoj podršci porodici sa decom koji, prema rečima predstavnika inicijative, veliki broj porodica dovodi na rub egzistencije… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 27 povezanih
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 11 povezanih
Zaraženo više od 400 mališana, čak 14 žarišta u Beogradu: Kako da prepoznate dečje gliste i kako se leče
Nova pre 6 satijoš 3 povezane
NBS: Stranog novca dovoljno, građani da prijave nepravilnosti u menjačnicama
Ekapija pre 3 satajoš 28 povezanih




