Povezane vesti

Liga nacija: Prazne mreže na pustoj Rujevici

Liga nacija: Prazne mreže na pustoj Rujevici

Al Jazeera 12.10.2018
Nogometne reprezentacije Hrvatske i Engleske remizirale su u Rijeci što su im prvi bodovi u ovom takmičenju. Nogometne reprezentacije Hrvatske i Engleske, u susretu trećeg kola grupe 4 Lige A Lige nacija, na stadionu Rujevica u Rijeci igrale su 0:0… »
Direktori policija Crne Gore i Srbije: Utakmica prošla u najboljem redu

Direktori policija Crne Gore i Srbije: Utakmica prošla u najboljem redu

Večernje novosti 12.10.2018
Fudbaleri Srbije pobedili su u četvrtak u Podgorici Crnu Goru sa 2:0 golovima Aleksandra Mitrovića, u utakmici trećeg kola Lige nacija. Utakmica fudbalskih reprezentacija Crne Gore i Srbije prošla je u najboljem redu, sportskom duhu "i u znaku… »
Mirković: "Težimo da dobro bude još bolje"

Mirković: "Težimo da dobro bude još bolje"

Sportske.net 12.10.2018
Strateg beogradskog Partizana izneo svoje viđenje sinoćnje utakmice u Podgorici, analizirao učinak igrača Partizana i otkrio šta očekuje u nastavku sezone. Poslednjeg radnog dana tekuće nedelje FK Partizan otvorio je vrata predstavnicima medija i… »
"Orlovi" posle Podgorice: Nismo očekivali...

"Orlovi" posle Podgorice: Nismo očekivali...

Mondo 12.10.2018
Reprezentativci Srbije istakli dobru atmosferu u Podgorici. Smatraju da su lakše od očekivanog stigli do tri boda, koja moraju da budu potvrđena u Bukureštu. Reprezentativci Srbije, dan posle pobede u Podgorici, otputovali su za Bukurešt, gde ih u… »
‘Sms’: Nisam očekivao ovako laku pobedu! Gaćinović: Crna Goro, hvala!

‘Sms’: Nisam očekivao ovako laku pobedu! Gaćinović: Crna Goro, hvala!

Hot sport 12.10.2018
‘Orlovi’ su iz Podgorice poleteli pravo za Bukurešt gde ih očekuje možda i najvažniji meč u dosadašnjem delu ‘C’ Lige nacija protiv Rumunije. Srpski fudbaleri napravili su veliki korak ka F-4 pobedom u Podgorici. Bio je to meč velikog… »
Rastu šanse "Orlova" - Rumuni desetkovani na Srbiju!

Rastu šanse "Orlova" - Rumuni desetkovani na Srbiju!

Sportske.net 12.10.2018
Stigli su Rumuni do važne pobede u Litvaniji ali su za nju platili visoku cenu. Gol koji je Aleksandru Maksim postigao duboko u sudijskoj nadoknadi jučerašnjeg duela u Vilnjusu ostavio je Rumuniju u trci za prvo mesto u Grupi 4 Lige C Lige nacija, ali… »
Junak iz Vilnjusa svestan težine izazova: "Za Srbiju potreban viši nivo"

Junak iz Vilnjusa svestan težine izazova: "Za Srbiju potreban viši nivo"

Sportske.net 12.10.2018
Svesni su reprezentativci Rumunije da ih u nedelju čeka daleko veći izazov od onoga koji su jedva savladali u Vilnjusu. Bila je to prva pobeda Rumunije u Grupi 4 u kojoj se nalazi i reprezentacija Srbije, ostvarena upravo pred duel sa "Orlovima" u… »
Mirković: Srbija zasluženo, Crna Gora previše respektovala

Mirković: Srbija zasluženo, Crna Gora previše respektovala

Vesti online 12.10.2018
Šef struke FK Partizan Zoran Bata Mirković izrazio je svoje mišljenje o utakmici Lige nacija Crna Gora-Srbija (0:2) i partijama svojih izabranika u nacionalnim dresovima. - Srbija je zasluženo pobedila, a Crna Gora je ušla u utakmicu sa previše… »
Mirković o Crnogorcima: Janković dobar, Šćekić defanzivan, Srbija zasluženo

Mirković o Crnogorcima: Janković dobar, Šćekić defanzivan, Srbija zasluženo

Mozzart sport 12.10.2018
Trener Partizana kaže da su Orlovi lakše mogli da kompezuju izostanak povređenih igrača. Trijumf čist kao suza. Srbija dovoljno dobra da iskoristi prilike, Crna Gora van ritma i praktično bez šanse. Otuda, skoro rutinskih 2:0 za Orlove u Podgorici… »
Milinković-Savić: Murinjo se nije razočarao

Milinković-Savić: Murinjo se nije razočarao

Večernje novosti 12.10.2018
Nema problema što nisam igrao od početka, očekivao sam da uđem i pomogao sam malo kod drugog gola. Značajna pobeda – rekao je vezista srpske reprezentacije. Srpski fudbalski reprezentativac Sergej Milinkovic-Savić rekao je da pobeda u Crnoj Gori… »
Mijat Gaćinović: Šta je bilo, bilo je...

Mijat Gaćinović: Šta je bilo, bilo je...

Sportski žurnal 12.10.2018
Mijat Gaćinović vratio se u reprezentaciju Srbije, a selektor Mladen Krstajić od prvog minuta ukazao mu je priliku u Podgorici. – Drago mi je da sam posle dužeg vremena odigrao utakmicu za reprezentaciju. Mislim da je bilo dobro, ali uvek može i… »
Bata Mirković: Ja ne mogu bez onog "ali"

Bata Mirković: Ja ne mogu bez onog "ali"

Mondo 12.10.2018
Trener Partizana i doskorašnji član stručnog štaba reprezentacije Crne Gore, smatra da je Srbija zasluženo trijumfovala u Podgorici. Govorio je i o učinku Partizanovih igrača... Foto: MN Press Uoči istorijskog, bratskog duela Crne Gore i Srbije u… »
Murinjo, sviđa ti se što si video? Ovo su igrači koje je gledao, jedan oduševio menadžera Junajteda!

Murinjo, sviđa ti se što si video? Ovo su igrači koje je gledao, jedan oduševio menadžera Junajteda!

Sportske.net 12.10.2018
Nama je rekao da je tu zbog Peđe Mijatovića, pretpostavke da su na meti dvojica Srba i jedan Crnogorac su bile tačne, ali još jedan "Orao" je na meti Mančester Junajteda! Žoze Murinjo je bio glavna zvezda, gost Peđe Mijatovića i Dejana… »
HotSport saznaje: Murinjo je u Podgorici ‘podvukao’ dva igrača Srbije

HotSport saznaje: Murinjo je u Podgorici ‘podvukao’ dva igrača Srbije

Hot sport 12.10.2018
Veliku pažnju poslednjih dana privukla je vest da će ‘Specijalni’ biti pristuan na Stadionu pod Goricom. Menadžer Mančester Junajteda uverio se u kvalitete ‘orlova’ koje će skauti slavnog kluba pratiti u nastavku sezone. Istorijski meč… »
Mirković o aktuelnostima: Srbija je zasluženo slavila protiv Crne Gore, zadovoljan sam onim što su moji igrači pružili

Mirković o aktuelnostima: Srbija je zasluženo slavila protiv Crne Gore, zadovoljan sam onim što su moji igrači pružili

Hot sport 12.10.2018
Šef stručnog štaba Partizan danas je odgovarao na pitanja medija koja su se ticala brojnih akutelnosti, utakmice koja je igrana u Podgorici sinoć, ali i domaćeg prvenstva. Crno-beli iako u smanjenom kapacitetu zbog reprezentativne pauze vredno… »
Orlovi pred Bukurešt: Na pobedu i protiv Rumuna!

Orlovi pred Bukurešt: Na pobedu i protiv Rumuna!

Sportski žurnal 12.10.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije sa optimizmom putuje iz Podgorice u Bukurešt, gde će se sastati sa Rumunijom u Ligi nacija. – Idemo na pobedu, tako moramo u svakoj utakmici – rekao je kapiten ekipe Dušan Tadić novinarima u Podgorici. Srbija je u… »
Jovetić: Nisu bili mnogo bolji, ima i revanš u Beogradu

Jovetić: Nisu bili mnogo bolji, ima i revanš u Beogradu

Mondo 12.10.2018
Najbolji crnogorski fudbaler ocenio je da je sudija Đanluka Roki "malo navlačio u korist Srbije", ali da nije drastično oštetio njegovu ekipu. Reprezentacija Crne Gore ustupila je Srbiji prvo mesto na tabeli Četvrte grupe C divizije Lige nacija… »
"Lepo je čuti da te Murinjo gleda"

"Lepo je čuti da te Murinjo gleda"

Vesti online 12.10.2018
Srpski vezista Sergej Milinkovic-Savić rekao je da je pobeda nad Crnogorcima zarađena teže nego što je izgledalo i da mu nije smetala činjenica da nije bio u startnih 11. - Izgledalo je da je bilo lako, ali nije. Došli smo do penala u pravom… »
Reakcije iz Crne Gore: "Srbija protutnjala Podgoricom"

Reakcije iz Crne Gore: "Srbija protutnjala Podgoricom"

Sportske.net 12.10.2018
Crnogorski mediji svesni da je bolji tim slavio na stadionu pod Goricom. Fudbaleri Crne Gore i Srbije odigrali su u četvrtak uveče istorijsku utakmicu, prvu međusobnu od raspada državne zajednice. Golovima Aleksandra Mitrovića "Orlovi" su slavili… »
Jovetić nakon poraza: Mislim da je sudija navlačio za Srbiju

Jovetić nakon poraza: Mislim da je sudija navlačio za Srbiju

Hot sport 12.10.2018
Kapiten Fudbalskre preprezentacija Crne Gore bio je neizvestan za ovaj duel, a informacija da će ipak igrati obradovala je navijače ‘hrabrih sokolova’. Ipak napadač koji je tek izašao iz povrede nije mogao mnogo da pomogne ekipi Ljubiše… »
Tadić: Na ovakvom terenu nije moglo bolje; Sergej: Lakše no što smo očekivali

Tadić: Na ovakvom terenu nije moglo bolje; Sergej: Lakše no što smo očekivali

Mozzart sport 12.10.2018
Srpski reprezentativci zadovoljni posle pobede u Podgorici. Ne baš impresivna partija, ali i tri boda u džepu pred verovatno odlučujući meč u Grupi C, koji bi u slučaju pobede u Bukureštu Srbiju skoro pa sigurno odveo u Ligu 2. Svesni su toga i… »
Jovetić: Sudija nije grešio, ali je navlačio za Srbiju

Jovetić: Sudija nije grešio, ali je navlačio za Srbiju

Večernje novosti 12.10.2018
Nije nas sada nešto mnogo oštetio, ali nije dozvolio da se igra razvija. Čuo sam da je penal bio, tako da nije bilo nekih posebnih grešaka - rekao je Jovetić. Kapiten fudbalske reprezentacije Crne Gore Stevan Jovetić ocenio je da je arbitar Đanluka… »
Stojković: Sudija nije morao da svira penal

Stojković: Sudija nije morao da svira penal

N1 Info 12.10.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je selekciju Crne Gore u Podgorici 2:0. Igrači Sokolova Filip Stojković i Marko Janković nezadovoljni su načinom na koji su startovali i igrom koju su pružili u prvom poluvremenu. "Loše smo ušli u utakmicu… »
Engleska osveta u sjeni splitske 'svastike'

Engleska osveta u sjeni splitske 'svastike'

Al Jazeera 12.10.2018
Zbog kazne koju 'Vatreni' služe zbog kukastog križa na terenu stadiona Poljud, utakmica Hrvatska - Engleska igrat će se bez prisustva navijača. Duel najboljeg strijelca i najboljeg igrača Mundijala u Rusiji [epa] Reprezentacija Hrvatske je… »
Gaćinović i Veljković: Važna pobeda, težak rival, idemo na pobedu u Rumuniji

Gaćinović i Veljković: Važna pobeda, težak rival, idemo na pobedu u Rumuniji

Hot sport 12.10.2018
Mijat Gaćinović i Miloš Veljković pružili su sasvim solidnu partiju u pobedi Srbije nad Crnom Gorom od 2:0. Vezista Ajntrahta je istakao da je ovo gostovanje bilo najteže: – Važna pobeda, najteže gostovanje u grupi. Težak teren, težak… »
Sergej Posle pobede: Delovalo je lako, ali nije bilo, idemo u Rumuniju po pobedu

Sergej Posle pobede: Delovalo je lako, ali nije bilo, idemo u Rumuniju po pobedu

Hot sport 12.10.2018
Sergej Milinković Savić je sjajnom reakcijom omogućio Aleksandru Mitroviću da potvrdi pobedu Srbije nad Crnom Gorom. Posle meča koji je počeo na klupi, da bi šansu dobio umesto Gaćinovića u 79, minutu, dva minuta pre gola, popularni SMS je… »
Srbiji "bratski derbi" sa crnom gorom: Mitrović utišao Podgoricu

Srbiji "bratski derbi" sa crnom gorom: Mitrović utišao Podgoricu

Večernje novosti 11.10.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras Crnu Goru u Podgorici sa 2:0 (1:0), u utakmici trećeg kola Grupe 4 u C Ligi nacija. OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA "NOVOSTI": PODGORICA MOŽDA su Srbija i Crna Gora nečim zaslužili da budu u istoj… »
Liga nacija: Pobeda Srbije protiv Crne Gore

Liga nacija: Pobeda Srbije protiv Crne Gore

Danas 11.10.2018
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru sa 2:0, kao gost, u utakmici trećeg kola Lige nacija. Oba pogotka su bila delo Aleksandra Mitrovića, u prvom poluvremenu je bio precizan sa penala, a u drugom nakon sjajne akcije trojice saigrača… »

Vesti dana »