Povezane vesti
Vozači, budite oprezni: Teretnjaci na Batrovcima čekaju dva sata
Kurir 12.10.2018
BEOGRAD - Na graničnim prelazima večeras nema zadržavanja putničkih vozila, dok kamioni samo na prelazu Batrovci na ulaz u Hrvatsku čekaju oko dva sata, saopštio je Automoto savez Srbije. Na ostalim teretnim terminalima saobraćaj se odvija bez… »
Suvi kolovozi i dobra prohodnost puteva
Novi magazin 12.10.2018
U većem delu Srbije kolovozi su suvi i prohodnost puteva je dobra, saopštio je Automoto savez Srbije (AMSS). Moguća je pojava magle ili sumaglice u jutarnjim i večernjim satima. Tokom dana se očekuje pojačan intenzitet saobraćaja zbog kraja radne… »
Kamioni na Batrovcima čekaju pet sati, povoljni vremenski uslovi za vožnju
Blic 12.10.2018
Teretna vozila jutros čekaju na Batrovcima oko pet sati, a na Šidu oko sat vremena. - Pojačan intenzitet saobraćaja, shodno kraju radne nedelje, očekuje se već u prvim popodnevnim satima - saopštio je AMS S. Vozače će danas pratiti povoljne vremenske… »
Vesti dana »
Grupa "Lavina" predstavljaće Srbiju na Evroviziji u Beču
Newsmax Balkans pre 34 minutajoš 17 povezanih
„Lavina“ ide u Beč na Evroviziju: Profesor gitare iz Bujanovca i bend koji želi da približi metal svetu
Danas pre 25 minutajoš 7 povezanih
Advokat uhapšenog Aca Đukanovića tvrdi da je pronađeno oružje legalno, a da deo pripada bratu Milu
Danas pre 40 minutajoš 1 povezana
Skup solidarnosti u Bujanovcu na kraju Pčinjskog marša: Sloboda je sve bliža
Vranje news pre 24 minutajoš 1 povezana




