Povezane vesti
Hrvatska policija presrela na auto-putu vozilo Vlade Srbije: Naplatili im kaznu za neverovatan prekršaj
Telegraf 12.10.2018
U službenom vozilu bio je predsednik Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Miodrag Linta. Hrvatska policija zaustavila je jutros vozilo Vlade Srbije u kojem se nalazio predsednik Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Miodrag Linta, a nakon zadržavanja od… »
Sramota! Automobil vlade Srbije zaustavljen u Hrvatskoj, vozač kažnjen!
Srbija danas 12.10.2018
Vozaču je naplaćena kažna od 40 evra. Hrvatska policija zaustavila je jutros vozilo Vlade Srbije u kojem se nalazio predsednik Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Miodrag Linta, a nakon zadržavanja od oko 45 minuta, vozaču je naplaćena kažna od 40 evra… »
Hrvatska: Saobraćajna kazna za vozilo Vlade Srbije
RTV 12.10.2018
SLAVONSKI BROD - Hrvatska policija zaustavila je jutros vozilo Vlade Srbije u kojem se nalazio predsednik Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Miodrag Linta, a nakon zadržavanja od oko 45 minuta, vozaču je naplaćena kažna od 40 evra. Kao je saopštio… »
Vesti dana »
Vremeska progoza za petak, 3. april: Oblačno s kišom i kratkotrajnim lokalnim pljuskovima
Serbian News Media pre 2 satajoš 23 povezane
Studenti daju iskaze policiji zbog protesta ispred Rektorata, terete se za napad na službeno lice
Insajder pre 33 minutajoš 4 povezane
Studenti Državnog univerziteta u Novom Pazaru pušteni na slobodu, nema dokaza za pritvor
Insajder pre 42 minutajoš 8 povezanih
Kuvajtske vlasti: U napadu oštećeno postrojenje za desalinizaciju vode; Teheran: Pogođen još jedan američki F-35
RTS pre 18 minutajoš 37 povezanih




