Povezane vesti
Brankici Stanković nagrada za posvećenost novinarstvu
Mondo 12.10.2018
Autorki i urednici Insajdera Brankici Stanković na svečanoj ceremoniji u Bejrutu uručena je svetska nagrada za posvećenost novinarstvu. Nagradu dodeljuje Fondacija Mej Šidijak. Foto: Mondo Goran Sivački Ova libanska novinarka osnovala je Fondaciju koja… »
Brankica Stanković dobila svetsku nagradu Posvećeni novinar
N1 Info 12.10.2018
Autorki i urednici Insajdera Brankici Stanković na svečanoj ceremoniji u Bejrutu uručena je svetska nagrada za posvećenost novinarstvu, koju dodeljuje Fondacija Mej Šidijak. Ova libanska novinarka osnovala je Fondaciju koja podržava slobodno novinarstvo… »
Brankica Stanković dobitnica svetske nagrade "Posvećeni novinar"
Blic 12.10.2018
Autorki i urednici "Insajdera" Brankici Stanković na ceremoniji u Bejrutu uručena je ovogodišnja nagrada "Posvećeni novinar”, koju dodeljuje Fondacija Mej Šidiak iz Libana. Mej Šidiak osnovala je Fondaciju koja podržava novinare širom sveta nakon što je… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 20 minutajoš 1 povezana

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 14 minutajoš 1 povezana

Ukrajinski front pada za: Dva-tri meseca? Tramp preti, Putin ignoriše ultimatum, ne odustaje od zacrtanih ciljeva
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Osmani primila pismo od Trampa: Američki predsednik nazvao Kosovo pravim prijateljem SAD
Blic pre 40 minutajoš 1 povezana

Vučić zahvalio italijanskoj premijerki na podršci evropskom putu Srbije i održavanju EXPO
Danas pre 2 satajoš 1 povezana