Повезане вести
Стравична трагедија на Тари! Због фотографије у смрт? Младић (27) пао у амбис дубок 200 метара!
Курир 12.10.2018
М.Р. (27) смртно је страдао после подне када је на путу Перућац Митровац на Тари, у место Кртица, пао са литице у амбис дубок 200 метара. Друге околности ове трагедије за сада нису познате. Несрећа је ватрогасно-спасилачкој… »
Несрећа на Тари: Београђанин пао у провалију дубоку 200 метара
РТВ 12.10.2018
БАЈИНА БАШТА - Београђанин М.Р. (27) пао је данас са литице планине Таре, у месту Кртице, у близини Бајине Баште. Несрећа се догодила око 17 сати, када се младић највероватније фотографисао са пријатељима и изненада пао у амбис… »
Младић из Београда пао са литице Таре
РТС 12.10.2018
Београђанин стар око 27 година страдао је приликом пада са висине од око 150 метара, када се, највероватније, оклизнуо са литице планине Таре. Несрећа се догодила око 17 часова, на пола пута између Перућца и Митровца, јавља… »
Вести дана »
Трамп оптужио Зеленског да није прочитао предлог за мир у Украјини
Бета пре 56 минутајош 19 повезаних
Пријава за легализацију објеката по новом Закону почела јутрос у 4 сата
Данас пре 56 минутајош 18 повезаних
ВИДЕО „Јокић је понекад нереалан“: Погледајте потез који је распаметио коментаторе, за 3,9 секунде између два играча направио чудо
Нова пре 20 минутајош 18 повезаних
Трампов мир је пукао! Само шест недеља после споразума - Тајланд јутрос напао Камбоџу!
Блиц пре 1 сатјош 12 повезаних




