Povezane vesti
Mnučin: Trgovinske tenzije mogu da budu dobre za svetsku privredu
Beta 13.10.2018
Američki ministar finansija Stiven Mnučin ocenio je danas da bi trgovinske tenzije izmedju SAD i Kine mogle da budu dobre za svetsku privredu, suprotno onom na šta upozorava Medjunarodni monetarni fond (MMF). "Naš cilj sa Kinom je vrlo jasan. To je… »
Trgovinske tenzije između SAD i Kine mogu biti dobre za svetsku privredu
Nova ekonomija 13.10.2018
Stiven Mnučin,američki ministar finansija: Američki ministar finansija Stiven Mnučin ocenio je da bi trgovinske tenzije između SAD i Kine mogle da budu dobre za svetsku privredu, suprotno onom na šta upozorava Međunarodni monetarni fond. "Naš cilj sa… »
Mnučin: Trgovinske tenzije mogu da budu dobre za privredu
N1 Info 13.10.2018
Američki ministar finansija Stiven Mnučin ocenio je da bi trgovinske tenzije između SAD i Kine mogle da budu dobre za svetsku privredu, suprotno onom na šta upozorava Međunarodni monetarni fond. "Naš cilj sa Kinom je vrlo jasan. To je da imamo… »
Vesti dana »
Savo Milošević stigao kod Sofre s 10 godina mlađom devojkom: Blicevi sevali kada se pojavila plavokosa Natalija, svi pogledi uprti u lepoticu (foto)
Kurir pre 1 satjoš 30 povezanih
Međak: Vučić nikada nije raspisivao izbore kada je trend bio nepovoljan po njega, pa zašto bi sada?
N1 Info pre 4 satijoš 40 povezanih






