Povezane vesti

Ubila majku jer se bavila vlaškom magijom? Strašan zločin u selu kod Žabara

Ubila majku jer se bavila vlaškom magijom? Strašan zločin u selu kod Žabara

Telegraf 14.10.2018
Osumnjičenoj će biti određeno zadržavanje. Žensko nago telo Nadežde P.(80) pronađeno je na putu kod sela Kočetin u opštini Žabari, a kako se pretpostavlja, ubila ju je ćerka Gordana. Starica je pronađena sa krvavom glavom, međutim, prvi… »
"Ubila sam majku, žao mi je što nisam stigla da je zapalim": Sestra ubijene starice (80) otkrila detalje strašnog zločina u…

"Ubila sam majku, žao mi je što nisam stigla da je zapalim": Sestra ubijene starice (80) otkrila detalje strašnog zločina u…

Telegraf 14.10.2018
Rođena sestra ubijene Nadežde tvrdi da je nesrećna žena i ranije strahovala da će je ćerka Gordana ubiti. Gordana Petrović (59) iz sela Kočetin u blizini Žabara uhapšena je zbog sumnje da je ubila majku Nadeždu (80). Telo nesrećne starice sa… »
Staricu (78) na livadi kod Novog Sada zadesila strašna smrt: Krava se ritnula i udarila nesrećnu ženu u glavu

Staricu (78) na livadi kod Novog Sada zadesila strašna smrt: Krava se ritnula i udarila nesrećnu ženu u glavu

Telegraf 14.10.2018
Utvrđeno da nema sumnjivih okolnosti. Cveta R. (78) stradala je na livadi u blizini kuće i štala u Šajkašu kod Novog Sada. Prvi rezultati istrage ukazuju da se krava ritnula na livadi i udarila ženu u glavu. Ubila majku jer se bavila vlaškom… »
Horor scena nasred auto-puta: Muškarac ležao na krevetu, mislili su da spava, a kada su podigli ćebe videli su strašnu…

Horor scena nasred auto-puta: Muškarac ležao na krevetu, mislili su da spava, a kada su podigli ćebe videli su strašnu…

Telegraf 14.10.2018
Njegovo telo je bilo vezano za krevet i pokriveno ćebetom. Telo jednog migranta pronađeno je vezano za krevet na sredini auto-puta u Saudijskoj Arabiji, a mediji prenose da je izrešetano vatrenim oružjem. Muškarac je pronađen na putu izvan grada… »

Vesti dana »