Povezane vesti

Budućnost se kockala u Laktašima, Zubčić ipak nije mogao sam

Budućnost se kockala u Laktašima, Zubčić ipak nije mogao sam

Mozzart sport 14.10.2018
Koti Klark i Nemanja Gordić vodili šampiona do pobede. Košarkaši Budućnosti pobedili su u Laktašima ekipu Igokee sa 85:78 (20:22, 21:13, 26:21, 18:22) u utakmici trećeg kola Jadranske lige i vratili se u gornji deo tabele. Braniocu titule ovo je… »
ABA liga: Fenomenalni Zubčić nije mogao sam, probudio se Koti Klark i doneo trijumf Podgoričanima (video)

ABA liga: Fenomenalni Zubčić nije mogao sam, probudio se Koti Klark i doneo trijumf Podgoričanima (video)

Hot sport 14.10.2018
U sklopu trećeg kola ABA lige u dvorani u Laktašima domaća Igokea na svom parketu dočekala je Budućnost iz Podgorice. Oba tima ovaj meč dočekala su sa identičnim skorom od jednog poraza i jedne pobede. Ekipi Aleksandra Džikića ovo gostovanje… »
Čanak posle poraza otkrio koji dogovor nije ispoštovan

Čanak posle poraza otkrio koji dogovor nije ispoštovan

Sportske.net 14.10.2018
Priznaje i da je mnogo energije njegova ekipa potrošila u ovom meču, hoće li se oporaviti do Valensije? Partizan je večerašnjom utakmicom protiv Mornara u Baru započeo seriju od tri vezana gostovanja, što u ABA ligi, što u Evrokupu. Crno-beli… »
Čanak: Pamet nije bila proporcionalna energiji

Čanak: Pamet nije bila proporcionalna energiji

Mozzart sport 14.10.2018
I onda kada se na to doveže Mornar koji je šutirao izvanredno, pogotovo Vranješ, ne znam koja je trojka bila teža od koje, nismo mogli da ne izgubimo utakmicu. Trener košarkaša Partizana Nenada Čanak rekao je posle poraza na gostovanju u Baru kod… »
Nenad Čanak: Previše energije smo potrošili jureći rezultat, dok su oni pogađali nemoguće trojke

Nenad Čanak: Previše energije smo potrošili jureći rezultat, dok su oni pogađali nemoguće trojke

Hot sport 14.10.2018
Crno-beli su na gostovanju u trećem kolu regionalne ABA lige poraženi od ekipe Mornara rezultatom 97:94, što je ujedno i njihov prvi poraz u ovom takmičenju. Trener Partizana Nenad Čanak naglasio je nakon meča da je njegova ekipa odigrala lošu… »
Čanak: Pamet nije ispratila energiju

Čanak: Pamet nije ispratila energiju

Mondo 14.10.2018
Trener Partizana ocenio je da je porazu od Mornara, pored šuterskog nadahnuća domaćih igrača, doprinela i dekoncentracija njegovih izabranika. Nenad Čanak čestitao je Mornaru na pobedi u jednom od derbija 3. kola ABA lige - 97:94. Partizan je u Bar… »
Čanak: Ne znam koja je trojka Vranješa bila teža

Čanak: Ne znam koja je trojka Vranješa bila teža

Sportski žurnal 14.10.2018
Iz dvorane su se još čuli bubnjevi i pesma navijača: „I kad ne budeš prvi ti, i kada se čuju zvižduci...”, kad je Nenad Čanak, trener Partizana NIS, seo pred novinare. U analizi meča, bio je kratak. – Znali smo da će biti teška utakmica… »
ABA liga: Vranješ nakon ‘trilera’ srušio crno-bele (video)

ABA liga: Vranješ nakon ‘trilera’ srušio crno-bele (video)

Hot sport 14.10.2018
Treće kolo regionalnog košarkaškog takmičenja spojilo je ekipu Mornara iz Bara i crno-bele iz Beograda. Ovu utakmicu obe ekipe dočekale su u dobrom raspoloženju, Mornar nakon pobede protiv Torina, dok su košarkaši Partizana bili bolji od ruskog… »
Vranješova haubica sprečila Partizanov povratak iz mrtvih

Vranješova haubica sprečila Partizanov povratak iz mrtvih

Mozzart sport 14.10.2018
Mornar u finišu prvog poluvremena imao i plus 18, Pejdž promašio šut za produžetak. Košarkaši Partizana doživeli su prvi poraz u Jadranskoj ligi. Kao i prošle godine, Mornar je na svom terenu u uzbudljivoj završnici savladao beogradske crno-bele… »
‘Šamar’ voljenom klubu: Brutalno zakucavanje Uroša Lukovića protiv Partizana (video)

‘Šamar’ voljenom klubu: Brutalno zakucavanje Uroša Lukovića protiv Partizana (video)

Hot sport 14.10.2018
U Baru u sklopu trećeg kola regionalne ABA lige igra se meč između Mornara i Partizana. Tokom čitavog prvog perioda, kao i na kraju tog dela igre ekipa Mihajla Pavićevića ubedljivo vodi. Iako su oba tima pomalo umorna od veoma teških mečeva koje… »
Poluvreme u baru: Najgori Partizan od starta sezone, samo je Lendejl svetla tačka (reakcije)

Poluvreme u baru: Najgori Partizan od starta sezone, samo je Lendejl svetla tačka (reakcije)

Hot sport 14.10.2018
Košarkaši Partizana gostuju ekipi Mornara iz Bara u sklopu trećeg kola regionalnog košarkaškog takmičenja. Oba tima ušla su u ovaj meč u dobroj atmosferi jer su upisali po pobedu Evrokupu, partizan je slavio u dovrani ‘Alekandar Nikolić’… »
Partizan napada bar: Crno-beli gostuju Mornaru

Partizan napada bar: Crno-beli gostuju Mornaru

Večernje novosti 14.10.2018
Treći put u tri sezone, crno-beli gostuju u "Topolici" u uvodnim kolima ABA lige (danas, 17.00). RANI susreti Partizana i Mornara u Baru postali su redovni. Treći put u tri sezone, crno-beli gostuju u "Topolici" u uvodnim kolima ABA lige (danas, 17.00)… »

Vesti dana »