Povezane vesti

"Lekip" zvao i Bena, evo šta im je rekao!

"Lekip" zvao i Bena, evo šta im je rekao!

Sportske.net 15.10.2018
Francuski medij i dalje radi na razjašnjenju slučaja. Dosta bure oko meča PSŽ-Crvena zvezda, govori se o potencijalnoj uplati jednog od čelnika Crvene zvezde od pet miliona evra na poraz od 5:0, a sve je došlo do UEFA, kasnije i do francuskih… »
Zvezda i Parižani namestili meč? Evo šta o tome misli Verati!

Zvezda i Parižani namestili meč? Evo šta o tome misli Verati!

Sportske.net 15.10.2018
Da li se slažete sa njim? Skandal oko navodnog nameštanje utakmice Lige šampiona između francuskog šampiona i Crvene zvezde ne jenjava. Čelnici oba kluba su se oglasili, čak je najavljena i tužba protiv francuskih novina zbog povrede časti i… »
Eksperti za klađenje ne veruju da je meč PSŽ-zvezda Namešten: Nema ni govora o mućki!

Eksperti za klađenje ne veruju da je meč PSŽ-zvezda Namešten: Nema ni govora o mućki!

Večernje novosti 15.10.2018
Da mi neko govori o pet miliona zarade, rekao bih da je moguće, ali pet miliiona uloga, to mi se zaista čini mnogo. Za to bi trebalo uvići od dve do pet hiljada ljudi - priča Kalb. Od stalnog dopisnika: Pariz DOK Finansijski sud u Parizu (PNF) vrši… »
(Bez)grešni

(Bez)grešni

Danas 15.10.2018
Univerzalno pravo demokratije kaže da niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno, pa tako i Crvenoj zvezdi može da se sudi samo ako paralelne istrage Evropske fudbalske federacije i francuskog Tužilaštva nepobitno ustanove da je izvesni funkcioner… »
Verati o meču sa Zvezdom: Nije prvi put da pobedimo sa pet razlike

Verati o meču sa Zvezdom: Nije prvi put da pobedimo sa pet razlike

Politika 15.10.2018
Fudbaler Pari Sen Žermena Marko Verati rekao je danas da na utakmici protiv Crvene zvezde nije primetio ništa čudno i da mu priča o nameštanju ne deluje istinito. „Ne, ništa se nije osetilo na terenu. Mislim da to nije istina, da je to nešto o… »
Oglasio se i Verati za ''L'Ekip'', kako je on video meč sa Zvezdom?

Oglasio se i Verati za ''L'Ekip'', kako je on video meč sa Zvezdom?

Sportske.net 15.10.2018
Fudbaler Pari Sen Žermena je jedan od aktera utakmice o kojoj se toliko govori ovih dana. Pari Sen Žermen je u drugom kolu Lige šampiona ubedljivo savladao Crvenu zvezdu sa 6:1 na svom ''Parku prinčeva''. I ništa tu ne bi bilo neobično, ni… »
Cvele nudi objašnjenje - Evo zašto su optužbe "L'ekipa" smešne!

Cvele nudi objašnjenje - Evo zašto su optužbe "L'ekipa" smešne!

Sportske.net 15.10.2018
Bivši funkcioner FK Crvena zvezda tvrdi da je francuski list "L'ekip" ukaljao ugled pisanjem o navodnom skandalu u duelu PSŽ-a sa šampionom Srbije. Čovek koji je u vreme najvećih uspeha u istoriji FK Crvena zvezda obavljao ulogu generalnog sekretara… »
Marko Verati: Nije realno, pa pobedili smo Seltik prošle godine 5:0 i 7:1! (foto)

Marko Verati: Nije realno, pa pobedili smo Seltik prošle godine 5:0 i 7:1! (foto)

Hot sport 15.10.2018
Francuski L’Ekpi nastavlja sa istragom oko navodno nameštenog meča 3. oktobra na ‘Parku prinčeva’, a sada je svoje mišljenje izneo Marko Verati. Sjajni italijanski vezista smatra da cela priča nema veze sa istinom i da on lično nije video… »
Ivica Tončev: Da, slikao sam se sa Al Kalafijem, ali...

Ivica Tončev: Da, slikao sam se sa Al Kalafijem, ali...

Sportski žurnal 15.10.2018
Pozivajući se na L' Ekip, portal radiosarajevo.ba objavio je i fotografiju Ivice Tončeva sa Naserom Al Kalafijem, prvim čovekom PSŽ-a kao jedan od krunskih dokaza. Kao grom iz vedra neba odjeknula je informacija da je Ivica Tončev misteriozni čovek… »
Verati o "slučaju kladionica": Ne deluje mi realno...

Verati o "slučaju kladionica": Ne deluje mi realno...

Mondo 15.10.2018
Vezista Pari Sen Žermena kaže da nije primetio ništa čudno u duelu sa Crvenom zvezdom. Foto: (AP Photo/Thibault Camus) Ogromnu prašinu podiglo je pisanje francuskog "L'Ekipa" o navodnom pokušaju jednog čelnika Crvene zvezde da uplati 5.000.000 evra… »
Verati o meču sa Zvezdom: Na terenu nismo ništa osetili, a nije prvi put da dobijemo sa pet razlike

Verati o meču sa Zvezdom: Na terenu nismo ništa osetili, a nije prvi put da dobijemo sa pet razlike

Mozzart sport 15.10.2018
Italijanski reprezentativac kaže da mu ne deluje realno pisanje uglednog Ekipa. Vezista Pari Sen Žermena Marko Verati rekao je da mu ne deluje realno priča Ekipa o navodnom pokušaju jednog visokog funkcionera Crvene zvezde da uplati čak 5.000.000… »

Vesti dana »