Povezane vesti
Čovićev ultimatum - promena izbora, pa može Skupština
Mondo 15.10.2018
Odlazeći član Predsedništva BiH iz redova Hrvata, Dragan Čović, danas je saopštio da će formiranje vlasti usloviti usvajanjem izmena izbornog zakona. Foto: BETAPHOTO/HINA/FENA/Ivan ROZIC/DS Čović je u intervjuu za zagrebački "Večernji list" jasno poručio… »
Ultimatum Čovića: Izmena izbornog zakona pa formiranje vlasti
RTV 15.10.2018
SARAJEVO - Odlazeći član Predsedništva Bosne i Hercegovine Dragan Čović danas je saopštio da će formiranje vlasti usloviti usvajanjem izmena izbornog zakona. Čović je u intervjuu za Večernji list jasno poručio da će uslov za uspostavljanje vlasti, bar… »
Čović: Novi izborni zakon, pa formiranje vlasti
Večernje novosti 15.10.2018
Predsednik HDZ BiH Dragan Čović izjavio je kako je aspolutni uslov za formiranje vlasti posle izbora - promena Izbornog zakona. Predsednik HDZ BiH Dragan Čović izjavio je kako je aspolutni uslov za formiranje vlasti posle izbora - promena Izbornog… »
Čović: Promjena Izbornog zakona uvjet za uspostavu vlasti
Al Jazeera 15.10.2018
Izborni zakon mora prethoditi traženju partnerstava sa strankama, poručio predsjednik HDZ-a BiH. Predsjednik Hrvatske demokratske zajednice u BiH (HDZ BiH) Dragan Čović izjavio je kako je apsolutni uvjet za uspostavu vlasti promjena Izbornog zakona… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo do 35 stepeni, od utorka osveženje sa pljuskovima
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 34 povezane
Lazić: Paljenje automobila tužioca je klasično mafijaško upozorenje i prvi korak
N1 Info pre 1 satjoš 39 povezanih
Zemljotres u Indoneziji: 53 žrtve i proglašeno vanredno stanje
Naslovi.ai pre 3 satajoš 28 povezanih
MUP: Najveći angažman na požarima u Deliblatskoj peščari i na Stolovima
Serbian News Media pre 2 satajoš 19 povezanih
Plivanje: Andrej Barna vicešampion Evrope – srebro u Parizu uz državni rekord!
Subotica.com pre 1 satjoš 37 povezanih




