Povezane vesti

Igor Jurić o monstrumu koji mu je ubio dete: Sažalio sam se na bezvredno stvorenje. Šteta je potrošiti i jedan metak na…

Igor Jurić o monstrumu koji mu je ubio dete: Sažalio sam se na bezvredno stvorenje. Šteta je potrošiti i jedan metak na…

Telegraf 15.10.2018
Dok sam živ sećaću se reči načelnika policije "Igore, pronašli smo je, ali ne onako kako ti želiš" i tada sam shvatio da je Tijana mrtva. Tijana Jurić, tinejdžerka iz Subotice, imala je tada samo 14 godina. Upisala je srednju muzičku školu i… »
Bolna ispovest Igora Jurića za Hrvatske medije "Nad Tijaninim ubicom sam se u jednom trenu čak i sažalio"

Bolna ispovest Igora Jurića za Hrvatske medije "Nad Tijaninim ubicom sam se u jednom trenu čak i sažalio"

Press 15.10.2018
Tijana Jurić iz Subotice, imala je samo 14 godina. Upisala je srednju muzičku školu i život je bio pred njom. Ali sve njene planove i želje u životu u julu 2014. prekinuo je monstrum Dragan Đurić, koji je oteo, silovao, a zatim brutalno ubio… »
Teška ispovest igora jurića: Pitao sam se da li je neko maltretira, da li se plaši, da li je gladna, a ona je već bila…

Teška ispovest igora jurića: Pitao sam se da li je neko maltretira, da li se plaši, da li je gladna, a ona je već bila…

Pravda 15.10.2018
Tijana Jurić, tinejdžerka iz Subotice, imala je tada samo 14 godina. Upisala je srednju muzičku školu i život je bio pred njom. Ali sve njene planove i želje u životu u julu 2014. prekinuo je monstrum Dragan Đurić, koji je oteo, silovao, a zatim… »

Vesti dana »