Povezane vesti
Komšić proglašen za nepoželjnu osobu u Usori
Slobodna Evropa 15.10.2018
Novoizabrani hrvatski član Predsjedništva BiH Željko Komšić proglašen je personom non grata u opštini Usora u Zeničko-dobojskom Kantonu, saopšteno je iz ove lokalne zajednice. "S obzirom na to da su u Predsjedništvo BiH izabrana dva bošnjačka člana i da… »
Komšić sve nepoželjniji u hrvatskim opštinama u BiH
Vesti online 15.10.2018
I opština Usora, u Zeničko-dobojskom kantonu Federacije Bosne i Hercegovine, u kojoj su Hrvati većina, priključila se danas bojkotu novoizabranog hrvatskog člana Predsedništva BiH Željka Komšića tvrdeći da je on nametnut mimo volje tog naroda, te da je… »
Opština Usora u BiH proglasila komšića nepoželjnim: Zaobiđi nas, ne smatramo te svojim predsednikom
Kurir 15.10.2018
Novoizabrani hrvatski član Predsedništva BiH Željko Komšić proglašen je za nepoželjnu osobu u opštini Usora, saopšteno je iz ove lokalne zajednice. S obzirom na to da su u Predsedništvo BiH izabrana dva bošnjačka člana i da se Komšić lično stavio u… »
Vesti dana »
Skupštine Srbije nastavlja vanrednu sednicu, na dnevnom redu i rebalans budžeta
RTV pre 1 satjoš 1 povezana
Tramp posle neuspelih pregovora sa Otavom: Carine na kanadske automobile idu na 50 odsto
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Izmene u saobraćaju na liniji 76: Autobus menja trasu do 30. septembra zbog radova na kanalizaciji
Kurir pre 10 minutajoš 1 povezana





