Povezane vesti

Trudnica u parovima Neprestano povraća, priznala cimerima sve! Cela vila u šoku! (video)

Trudnica u parovima Neprestano povraća, priznala cimerima sve! Cela vila u šoku! (video)

Alo 15.10.2018
Svi u šoku. Učesnici rijalitija "Parovi" su u šoku! Saznali su da i u ovoj sezoni, u vili boravi trudna ukućanka. Naime, se oseća vrlo loše i često povraća, a nakon razgovora njenih cimera, priznala je sve. Conja je u razgovoru sa Šmizlom i… »
"Kasni joj 26 dana, ne znam šta ćemo s njom..." Učesnica Parova trudna?! (video)

"Kasni joj 26 dana, ne znam šta ćemo s njom..." Učesnica Parova trudna?! (video)

Telegraf 15.10.2018
Jedna rijaliti učesnica je posumnjala da je Milica trudna sa njenim dečkom, međutim kasnije je shvatila da ipak nema razloga za brigu i da je drugi momak u pitanju. Učesnici rijalitija "Parovi" ostali su u šoku kada su došli do saznanja da je… »
U kući boravi trudna ukućanka, A začela je pre rijalitija: Glavu sam joj držao dok je povraćala! Kasni joj 26 dana! Ne…

U kući boravi trudna ukućanka, A začela je pre rijalitija: Glavu sam joj držao dok je povraćala! Kasni joj 26 dana! Ne…

Kurir 15.10.2018
U vili "Parova" ukućani su prema simptomima koje ima Milica Štavljanin otkrili da je ona trudna. Svi su u šoku. "Ona 26 dana nije dobila", rekao je Conja, pa dodao: "A kaže da se pre 32 dana kres*ula. Držao sam je, povraćala je Šmizla je rekla da… »

Vesti dana »