Povezane vesti

"Ona ismeva ljude koji zaista prolaze kroz teške trenutke!" Kija nikad oštrije o Luninim suzama u Zadruzi!

"Ona ismeva ljude koji zaista prolaze kroz teške trenutke!" Kija nikad oštrije o Luninim suzama u Zadruzi!

Telegraf 15.10.2018
- Mnogi vole da kažu poneku ružnu reč o meni, a to govori o njima - rekla je Kristina. Pobednica Zadaruge 1 Kristina Kija Kockar četiri meseca nakon kraja rijalitija ne prestaje da intrigira javnost, a mediji pomno prate svaki njen korak. Pevčaica… »
Miljana se okliznula i upala u jezero, obezbeđenje je izvlačilo iz vode, a onda je počela da urla! (VIDEO)

Miljana se okliznula i upala u jezero, obezbeđenje je izvlačilo iz vode, a onda je počela da urla! (VIDEO)

Telegraf 15.10.2018
Kulićeva je doživela nezgodu kada je pokušala da siđe sa čamca. Zadrugari su danas išli u kupovinu po namirnice. Međutim, mala nezgoda se dogodila kada su stigli do prodavnice. Kad sam mu tražila da mi pomogne, nije hteo! Jelena Krunić se gušila… »
Luna zna da Sloba ima devojku: Ispovedila se Aleksandri i Davidu, a ovo je razlog što joj je previše teško! (video)

Luna zna da Sloba ima devojku: Ispovedila se Aleksandri i Davidu, a ovo je razlog što joj je previše teško! (video)

Kurir 15.10.2018
Luna Đogani, Aleksandra Subotić i David Dragojević pričali su o kupovini, a onda je blogerka izgovorila rečenicu koja ju je očigledno sve vreme mučila. "Sloba ima novu devojku", rekla je ona, a onda ju je David prekinuo: "Kako smo sa hrane prešli… »
Posle mene, ona je prva... Luna rekla da Sloba ima novu devojku, pa priznala kako se oseća povodom toga (video)

Posle mene, ona je prva... Luna rekla da Sloba ima novu devojku, pa priznala kako se oseća povodom toga (video)

Telegraf 15.10.2018
Luna se poverila Aleksandri i Davidu dok su pričali u dvorištu. Luna Đogani je posle nabavke danas pričala sa Aleksandrom i Davidom o tome kako će pronaći novu ljubav, pa se prisetila i bivšeg dečka Slobe Radanovića sa kojim je bila u vezi u… »
Kad sam mu tražila da mi pomogne, nije hteo! Jelena Krunić se gušila u suzama dok je pričala o bivšem dečku! (video)

Kad sam mu tražila da mi pomogne, nije hteo! Jelena Krunić se gušila u suzama dok je pričala o bivšem dečku! (video)

Telegraf 15.10.2018
Jelena se prisetila teškog perioda u svom životu, pa se rasplakala. Jelena Krunić se u razgovoru sa Rebekom Popović prisetila svog bivšeg dečka Danijela Savića, a onda je kroz plač pričala o njihovom raskidu. "Ona ismeva ljude koji zaista prolaze… »

Vesti dana »