Povezane vesti

Pol Alen suosnivač Majkrosofta umro od raka

Pol Alen suosnivač Majkrosofta umro od raka

Nova ekonomija 16.10.2018
Suosnivač Majkrosofta Pol Alen umro je u 65. godini od raka, saopštila je njegova porodica. "Moj brat je bio izuzetan čovek u svakom pogledu", rekla je njegova sestra Džodi, navodi se u saopštenju Alenove kompanije Vulkan. Pol Alen je 1975. godine sa… »
Umro suosnivač Majkrosofta Pol Alen

Umro suosnivač Majkrosofta Pol Alen

Večernje novosti 16.10.2018
Suosnivač Majkrosofta Pol Alen umro je u 65. godini od raka, saopštila je njegova porodica. Suosnivač Majkrosofta Pol Alen umro je u 65. godini od raka, saopštila je njegova porodica. "Moj brat je bio izuzetan čovek u svakom pogledu", rekla je… »
Umro suosnivač Majkrosofta Pol Alen

Umro suosnivač Majkrosofta Pol Alen

IndeksOnline 16.10.2018
SAN FRANCISKO – Suosnivač Majkrosofta Pol Alen umro je u 65. godini od raka, saopštila je njegova porodica. “Moj brat je bio izuzetan čovek u svakom pogledu”, rekla je njegova sestra Džodi, navodi se u saopštenju Alenove kompanija Vulkan.Pol… »
Preminuo suosnivač "Majkrosofta" Pol Alen

Preminuo suosnivač "Majkrosofta" Pol Alen

Radio 021 16.10.2018
Suosnivač "Majkrosofta" Pol Alen (65) preminuo je usled komplikacija bolesti, navedeno je u saopštenju koje je u ime njegove porodice objavila kompanija "Vulkan". Alen je umro u Sijetlu u ponedeljak poslepodnevnim časovima, a bolovao je od Hodžkinove… »
Preminuo Pol Alen, suosnivač "Majkrosofta"

Preminuo Pol Alen, suosnivač "Majkrosofta"

Blic 16.10.2018
Suosnivač "Majkrosofta" Pol Alen (65) preminuo je usled komplikacija bolesti, navedeno je u saopštenju koje je u ime njegove porodice objavila kompanija "Vulkan". Alen je umro u Sijetlu poslepodnevnim časovima u ponedeljak, prema lokalnom vremenu, a… »

Vesti dana »