Povezane vesti

"Umro je u snu, a pre toga sebi nabio nož u grudi": Jelena je pozvala policiju i ispričala najbizarniju verziju zašto joj je…

"Umro je u snu, a pre toga sebi nabio nož u grudi": Jelena je pozvala policiju i ispričala najbizarniju verziju zašto joj je…

Telegraf 16.10.2018
Tragedija se dogodila u nedelju uveče, a žena je tek sutradan pozvala policiju. Pripadnici policije iz Novog Sada i Žablja uhapsili su Jelenu I. (38) zbog osnovаne sumnje dа je u porodičnoj kući u Gospođincimа usmrtilа svog nevenčаnog suprugа… »
Žena osumnjičena za ubistvo muža u Gospođincima

Žena osumnjičena za ubistvo muža u Gospođincima

Radio 021 16.10.2018
Zbog sumnje da je usmrtila svog nevenčanog supruga, 48-ogodišnjeg B.Đ, novosadska policija je, u saradnji s kolegama iz Žablja, uhapsila 38-ogodišnju J.I. Ubistvo se dogodilo u porodičnoj kući u Gospođincima u noći između nedelje i ponedeljka… »
Novi detalji horora kod Žablja: Ubila muža posle svađe, pa rekla da se sam ubo nožem

Novi detalji horora kod Žablja: Ubila muža posle svađe, pa rekla da se sam ubo nožem

Večernje novosti 16.10.2018
Uhapšena Jelena I. zbog sumnje da je usmrtila Branislava Đorđevića kod Žablja. Povređen legao da spava i preminuo u toku noći zbog krvarenja. SVAĐA vanbračnih supružnika u Gospođincima kod Žablja, završena je tragično. Policija je uhapsila… »
Horor kod Žablja, žena izbola supruga na smrt: Policiji ispričala da je sam sebi zabio nož u grudi i umro u snu! Istraga…

Horor kod Žablja, žena izbola supruga na smrt: Policiji ispričala da je sam sebi zabio nož u grudi i umro u snu! Istraga…

Kurir 16.10.2018
ŽABALJ - Jelena I. (38) je uhapšena zbog sumnje da je u nedelju u porodičnoj kući u Gospođincimа, kod Žablja, nožem izbola u grudi nevenčanog supruga Branislava Đ. (48). 1 / 4 Foto: Ana Paunković Tada je, kako nezvanično saznajemo Jelena… »
Bizarna odbrana žene ubice: Ubila muža, pa policiji rekla da se sam ubo nožem u grudi i legao da spava

Bizarna odbrana žene ubice: Ubila muža, pa policiji rekla da se sam ubo nožem u grudi i legao da spava

Blic 16.10.2018
J. I. (38) u ponedeljak pozvala policiju i najpre je tvrdila da je B.Đ. umro u snu i da se prethodno sam ubo nožem u grudi, posle čega je legao da spava. U Gospođincima kod Žablja, policija je uhapsila J. I. (38), zbog sumnje da je u noći između… »
GOSPOĐINCI: Uhapšena zbog ubistva nevenčanog supruga

GOSPOĐINCI: Uhapšena zbog ubistva nevenčanog supruga

Moj Novi Sad 16.10.2018
Stravičan zločin u mirnom bačkom selu. Zbog osnovane sumnje da je u noći između nedelje i ponedeljka u porodičnoj kući u Gospođincima usmrtila svog nevenčanog supruga Branislava Đ. (1970), novosadska policija, u saradnji s kolegama iz Žablja… »

Vesti dana »