Povezane vesti

Sindikalni presedan Namenske: Protest zbog TV emisije

Sindikalni presedan Namenske: Protest zbog TV emisije

RTV 16.10.2018
LUČANI - Članovi sindikalne organizacije preduzeća "Milan Blagojević - Namenska" a.d. okupili su se danas ispred upravne zgrade da bi protestovali zbog, kako su naveli, stavova iznetih u emisiji Tatjane Vojtehovske, ali ne i protiv TV Prve. "Ovaj skup… »
Protest radnika fabrike „Milan Blagojević” zbog emisija Tatjane Vojtehovski

Protest radnika fabrike „Milan Blagojević” zbog emisija Tatjane Vojtehovski

Politika 16.10.2018
Lučani - Zaposleni u vojnoj fabrici „Milan Blagojević - Namenska” u Lučanima obustavili su danas rad od 14 do 15 časova zbog emisije televizije Prva „Život priča” čiji je autor Tatjana Vojtehovski od koje zahtevaju da pre emitovanja… »
UNS: Organizovanje protesta pritisak na TV Prva

UNS: Organizovanje protesta pritisak na TV Prva

Danas 16.10.2018
Udruženje novinara Srbije saopštilo je da smatra organizovanje štrajka zaposlenih u fabrici “Milan Blagojević – Namenska” a.d. Lučani protiv Tatjane Vojtehovski sa TV Prva neprimerenim pritiskom na uređivačku politiku i nezavisnost novinara… »
Kako se smrt 18 radnika u fabrici pretvorila u hajku protiv novinara

Kako se smrt 18 radnika u fabrici pretvorila u hajku protiv novinara

Noizz 16.10.2018
Kako smo tačno došli do toga da sindikalna organizacija jedne fabrike u znak protesta obustavlja rad na sat vremena zbog emisije u kojoj se govorilo o katastrofalnim uslovima u kojima rade radnici te iste fabrike, a u kojoj je od 1995. godine do danas… »
Tanja Vojtehovski: Da ja sednem sa ljudima koji pozivaju na moje hapšenje, meni nije problem, ali tako se ne rešavaju stvari

Tanja Vojtehovski: Da ja sednem sa ljudima koji pozivaju na moje hapšenje, meni nije problem, ali tako se ne rešavaju stvari

Prva 16.10.2018
Sindikat jedne državne firme traži hapšenje novinarke Tatjane Vojtehovski. U "Jutru sa Jovanom i Srđanom", gostovala je autoka emisije "Život priča" i državni sekretar u Ministarstvu kulture i informisanja Aleksandar Gajović, koji je rekao da… »

Vesti dana »