Povezane vesti
Prvi snimci zapaljenog automobila voditeljke Marijane Mićić: Deca prolazila ulicom malo pre eksplozije (FOTO) (video)
Telegraf 16.10.2018
Od "golfa 4" je ostala samo školjka. Stravična eksplozija izbila je danas oko 13.30 časova u Ulici Vojvode Stepe kod broja 414, kada se zapalio automobil poznate voditeljke Marijane Mićić. Eksplodirao "golf 4" Marijane Mićić, njen otac hitno prevezen u… »
Eksplodirao "golf 4" Marijane Mićić, njen otac hitno prevezen u Urgentni centar! (foto sa lica mesta)
Telegraf 16.10.2018
Povrede ruke i bubne opne zadobio je šezdesettrogodišnji muškarac. U ulici Vojvode Stepe u Beogradu, eksplodirao je automobil, a povređen je otac poznate voditeljke Marijane Mićić. Eksplodirao automobil beogradskih tablica u Bijelom Polju (VIDEO)… »
Užas na Voždovcu: Podmetnuta bomba pod automobil Marijane Mićić, povređen njen otac (foto / video)
Večernje novosti 16.10.2018
Paklena naprava aktivirana daljinski dok se vozilo kretalo. Otac novinarke N. M. ima povrede ruke i bubne opne. U EKSPLOZIJI bombe, koja se dogodila u utorak oko 13.30 u Ulici Vojvode Stepe na beogradskom Voždovcu lakše je povređen N. M., otac Marijane… »
Vesti dana »

Srbija na prekretnici - nasilje ili razgovor? Antonijević: Odgovornost je na onome ko dijalog odbija
Euronews pre 9 minutajoš 81 povezana

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 62 povezane

I Beograd na udaru! Hitno saopštenje RHMZ, nevreme počinje za manje od sat!
Alo pre 34 minutajoš 71 povezana

Odobrena poskupljenja prenosa i distribucije struje: Povećava se i granica potrošnje za „crvenu zonu“
Danas pre 5 satijoš 23 povezane

Rival Srbije drastično oslabljen: Zvezda Barselone propušta Eurobasket
Kurir pre 2 satajoš 45 povezanih