Povezane vesti
"Avala studios" ulaže 50 miliona evra u obnovu filmskog studija na Košutnjaku
Nova ekonomija 16.10.2018
Oživljavanje filmske industrije u Srbiji. "Avala Studios" uložiće u obnovu studijskog kompleksa na Košutnjaku više od 50 miliona evra, sa ciljem oživljavanja filmske industrije u Srbiji. Na obnovi i izgradnji biće anagažovano više od 250 građevinskih… »
Pojavili se novi vlasnici "Avala filma": Ulažemo u studije 50 miliona evra video
Blic 16.10.2018
Od kada je “Avala film” privatizovan pre tri i po godine, odnosno prodat firmi staroj mesec dana, “Film Way”, nepoznatog vlasnika, za 980 miliona dinara, o sudbini slavnog filmskog studija ništa se nije zvanično znalo. Sve do utorka, kada su se na… »
Za obnovu studijskog kompleksa na Košutnjaku 50 miliona evra
Dnevnik 16.10.2018
BEOGRAD: "Avala Studios" uložiće u obnovu studijskog kompleksa na Košutnjaku više od 50 miliona evra, sa ciljem oživljavanja filmske industrije u Srbiji, saopšteno je iz ove kompanije. Na obnovi i izgradnji, dodaju, biće anagažovano više od 250… »
Vesti dana »

Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i temperaturom do 33 stepena
RTS pre 15 minutajoš 7 povezanih

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 6 satijoš 3 povezane

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 8 satijoš 1 povezana