Povezane vesti
Edi Rama zatvara sve kockarnice u Albaniji
Sputnik 16.10.2018
Vlada u Tirani je odlučila da od 1. januara naredne godine zatvori sve sportske kladionice u zemlji, što je predviđeno i dopunjenim Zakonom o igrama na sreću, a premijer Edi Rama poručio je da neće biti ni „onlajn monopola“. Rama se u izjavi za albanski… »
U Albaniji se zatvaraju sportske kladionice i kazina
Novi magazin 16.10.2018
Prvog januara 2019. godine biće zatvorene sve sportske kladionice u Albaniji, odluka je vlade u Tirani koja je već ugradjena u dopune Zakona o igrama na sreću u toj zemlji, prenosi danas Al Džazira.Takodje, zatvaraju se sva elektronska kazina koja će… »
Edi Rama zatvara sve kladionice u Albaniji
Al Jazeera 16.10.2018
Albanski premijer naveo da će kladionice biti zatvorene 31. decembra i da neće biti 'online monopola'. Prvog januara 2019. godine bit će zatvorene sve sportske kladionice u Albaniji, odluka je Vlade u Tirani, koja je već ugrađena u dopune Zakona o igrama… »
Vesti dana »
MOL dobio odobrenje OFAK-a za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
Biznis i finansije pre 7 satijoš 22 povezane
Metjuzova magija nije poništila Flinove čarolije - Bešiktaš pred eliminacijom!
Sportske.net pre 1 danjoš 28 povezanih
Granoljers i Sebaljos odbranili titulu u dublu na Rolan Garosu
Sportske.net pre 6 satijoš 29 povezanih
Iran: IAEA politizacije nuklearni nadzor; Si-En-En: Izrael tajno rasporedio jedinice u Azerbejdžanu
RTS pre 1 danjoš 56 povezanih




