Povezane vesti
Vojtehovski sekretaru Gajoviću: Država na mene vrši pritisak
N1 Info 17.10.2018
Sindikat namenske "Milan Blagojević" iz Lučana u utorak je održao protest protiv emisije Tatjane Vojtehovski koja se bavila organizacijom rada i pogibijama radnika u toj fabrici, a pojedinci iz te organizacije zatražili su njeno hapšenje. Vojtehovski je… »
Sloga: Skandalozan protest zbog Tatjane Vojtehovski
Danas 17.10.2018
Sindikat industrijskih radnika „Sloga“ (SIRS) ocenio je protest radnika u fabrici „Milan Blagojević“ iz Lučana zbog emisije „Život priča“ autorke Tatjane Vojtehovski kao „jedan od najsramnijih dana u istoriji sindikalizma u Srbiji“. Prema saopštenju SIRS… »
Protest radnika „MB – Namenska“
Danas 16.10.2018
Zaposleni u fabrici „Milan Blagojević“ iz Lučana organizovali su danas jednočasovni protest zbog Tatjane Vojtehovski i emisije čiji je ona autor „Život priča“. Portparolka sindikata rekla je za TV Prva, preneo je B92, da više od godinu dana slušaju priče… »
Vesti dana »

Oglasila se majka devojčice koju je napao vuk na plaži u Grčkoj: „Sve se desilo za 20 sekundi, zgrabila sam je, ali ju je zakačio šapom po leđima“
Nova pre 9 minutajoš 18 povezanih

Rektor Đokić: Zbog rastuće represije vlasti neće biti svečane akademije povodom Dana Univerziteta
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih