Повезане вести
Тајани: Меј није рекла ништа ново
Нови магазин 17.10.2018
Председник Европског парламента Антонио Тајани рекао је данас да британска премијерка Тереза Меј није изнела нове предлоге о Брегзиту у обраћању лидерима чланица ЕУ. Тајани је после састанка на ком је Меј говорила рекао да… »
Тереза Меј: Уз интензиван рад, могућ споразум о Брегзиту
Н1 Инфо 17.10.2018
Британска премијерка Тереза Меј рекла је да верује да уз интензиван рад Велике Британије и Европске уније, споразум о Брегзиту може да буде постигнут "наредних дана и недеља". У изјави пре него што ће се обратити европској… »
Меј: Постигнут напредак, надам се договору
Блиц 17.10.2018
Британска премијерка Тереза Меј је вечерас, долазећи на самит лидера ЕУ у Бриселу, поручила да је добар напредак постигнут како у договору о повлачењу Велике Британије из ЕУ, тако и у разговорима о будућем партнерству. - Надам… »
Лидери ЕУ о Брегзиту, сви сценарији могући
РТС 17.10.2018
Британска премијерка Тереза Меј и лидери Европске уније покушаће на Самиту у Бриселу да спасу разговоре о споразумном разводу, након што су досадашњи преговори завршени неуспехом прошлог викенда. Званичници Европске уније кажу… »
Вести дана »
Ево где можете да гледате уживо ТВ пренос меча Штурм - Звезда у 6. колу Лиге Европе
Телеграф пре 45 минутајош 6 повезаних
Вучић у Бриселу: Верујем да ће Србија имати подршку ЕУ у суочавању са изазовима у енергетици
Сербиан Невс Медиа пре 6 сатијош 3 повезане







