Povezane vesti
Opet se šuška: OTP kupuje Sosijete ženeral
Kamatica 18.10.2018
Da bi OTP banka mogla da kupi Sosijete ženeral banku, opet je aktuelna tema. Večernje novosti danas pišu da ta banka već radi dubinsku analizu Sosijetea. Podsetimo, kao što je B92. net već pisao, OTP banka pominjala kao kupac poslovanja Sosijetea… »
Novosti: OTP banka planira da kupi Sosijete ženeral
Nova ekonomija 18.10.2018
Da bi OTP banka mogla da kupi Sosijete ženeral banku, opet je aktuelna tema. Večernje novosti danas pišu da ta banka već radi dubinsku analizu Sosijetea. OTP banka se već pominjala kao kupac poslovanja Sosijetea, Agrikol ali i naše Komercijalne… »
OTP banka kupuje Sosijete?
Radio 021 18.10.2018
Novi vlasnik Sosijete ženeral banke biće OTP banka, nezvanično saznaju "Novosti". Kako je ovom listu potvrđeno iz više izvora, OTP, koji je pre godinu dana kupio Vojvođansku banku, već radi dubinsku analizu Sosijetea i sprema se za akviziciju. Ako… »
„Novosti” saznaju OTP kupuje Sosijete?
Večernje novosti 18.10.2018
Uskoro promene vlasništva u bankarskom sektoru. Država bi da proda udeo u Jubmesu, a Adiko traži kupca na berzi. NOVI vlasnik Sosijete ženeral banke biće OTP banka, nezvanično saznaju "Novosti". Kako nam je potvrđeno iz više izvora, OTP, koji je… »
Vesti dana »

Dvadeset šest godina od NATO bombardovanja: Tačan broj žrtava još uvek nepoznat (FOTO)
Insajder pre 30 minutajoš 14 povezanih

Oglasila se majka poginulog pevača: Oprostila se od sina potresnim rečima, nižu se poruke saučešća
Mondo pre 58 minutajoš 7 povezanih

Počeli razgovori Amerike i Ukrajine: Sastanak delegacija u Saudijskoj Arabiji: Ovo je glavna tema razgovora
Blic pre 6 satijoš 3 povezane