Povezane vesti

Slavica Đukić Dejanović otkrila da li će biti protivkandidat Dačiću

Slavica Đukić Dejanović otkrila da li će biti protivkandidat Dačiću

Telegraf 18.10.2018
Ona je ocenila i da "stimulativno" treba shvatiti Dačićevu izjavu da onaj ko želi da ponudi drugačiju politiku treba da se takmiči za mesto lidera stranke. Potpredsednica Socijalističke partije Srbije (SPS) Slavica Đukić Dejanović izjavila je… »
Dejanović: Ne znam ima li protivkandidata, ja nisam

Dejanović: Ne znam ima li protivkandidata, ja nisam

RTV 18.10.2018
BEOGRAD - Potpredsednica Socijalističke partije Srbije (SPS) Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas da neće biti protivkandidat na izborima za novo rukovodstvo te partije, da ne zna da li će neko to biti i da je uverena da će Ivica Dačić biti… »
Đukić Dejanović: Neću „na crtu” Dačiću

Đukić Dejanović: Neću „na crtu” Dačiću

Politika 18.10.2018
Potpredsednica Socijalističke partije Srbije (SPS) Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas da ona neće biti protivkandidat Ivici Dačiću za lidera stranke na predstojećem stranačkom kongresu 22. decembra. „Da mislim da mogu da ponudim bolji… »
Đukić Dejanović: Dačić je kvalitetniji političar od mene

Đukić Dejanović: Dačić je kvalitetniji političar od mene

N1 Info 18.10.2018
Potpredsednica Socijalističke partije Srbije Slavica Đukić Dejanović izjavila je da ona neće biti protivkandidat Ivici Dačiću za lidera stranke na predstojećem stranačkom kongresu 22. decembra. "Da mislim da mogu da ponudim bolji program, ja bih… »
Slavica buši Dačića: Armija žena okupirala SPS, a imaju jasne zahteve za predsednika stranke!

Slavica buši Dačića: Armija žena okupirala SPS, a imaju jasne zahteve za predsednika stranke!

Kurir 18.10.2018
Predsednica Foruma žena i potpredsednica socijalista najavljuje da će od decembarskog kongresa najmanje 30 odsto žena biti zastupljeno u organima stranke. Ivica Dačić možda neće imati protivkandidata u osvajanju novog predsedničkog mandata u SPS… »

Vesti dana »