Povezane vesti

"Lavina" oštrih reakcija i osuda povodom izjave Srđana Noga

"Lavina" oštrih reakcija i osuda povodom izjave Srđana Noga

N1 Info 18.10.2018
Reči Srđana Noga, jednog od osnivača Srpskog pokreta "Dveri" i narodnog poslanika u republičkom parlamentu koje je uputio premijerki i predsedniku Srbije - otvorile su lavinu oštrih reakcija i osuda na političkoj sceni. Izvor: N1 On je u emisiji na… »
Vučić ne isključuje mogućnost vanrednih izbora

Vučić ne isključuje mogućnost vanrednih izbora

Radio 021 18.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da je razgovarao sa najbližim saradnicima iz Srpske napredne stranke ali nije želeo da kaže da li je bilo reči o raspisivanju vanrednih parlamentarnih izbora. "Tačno je da sam sinoć imao sastanak sa… »
Nogo: Stojim iza svojih reči

Nogo: Stojim iza svojih reči

Danas 18.10.2018
Poslanik Dveri Srđan Nogo, koji je izjavio da bi predsednik i premijerka Srbije Aleksandar Vučić i Ana Brnabić „trebalo da budu obešeni na Terazijama“ ako je potpisan Dablinski sporazum sa EU, rekao je danas da stoji iza svojih reči i pozvao… »
Vučić o izborima: Tačno je da sam se sinoć sastao sa ljudima iz SNS u koje imam najveće poverenje

Vučić o izborima: Tačno je da sam se sinoć sastao sa ljudima iz SNS u koje imam najveće poverenje

Press 18.10.2018
To što će mene da vešaju, to je u redu, ali ne mogu da dozvolim da će da vešaju žene. Sramota je da Anu Brnabić nije niko zaštitio kada su pozivali na silovanje, i sada kada pozivaju na vešanje, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić ne isključuje mogućnost vanrednih izbora

Vučić ne isključuje mogućnost vanrednih izbora

Nova ekonomija 18.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da je razgovarao sa najbližim saradnicima iz Srpske napredne stranke ali nije želeo da kaže da li je bilo reči o raspisivanju vanrednih parlamentarnih izbora. "Tačno je da sam sinoć imao sastanak sa… »
Vučić uživo posle panela: Jeste, sinoć sam se sastao sa ljudima iz SNS u koje imam najveće poverenje, ne isključujem…

Vučić uživo posle panela: Jeste, sinoć sam se sastao sa ljudima iz SNS u koje imam najveće poverenje, ne isključujem…

Kurir 18.10.2018
Tamo u Svetskoj banci i MMF sve moji botovi, rekao je odgovarajući na pitanje kako komentariše skok Srbije na listi konkurentnosti za čak 5 mesta... Vidiš ti iz Koha ditore kako je lep Beograd? A vi braćo Makedonci, ima li lepšeg grada od… »
Vučić: Ne isključujem vanredne izbore

Vučić: Ne isključujem vanredne izbore

Mondo 18.10.2018
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić izjavio je da ne isključuje mogućnost vanrednih parlamentarnih izbora. Foto: Mondo/Stefan Stojanović Na pitanje novinara da li se sinoć sastao sa krugom ljudi iz SNS i da su se dogovorili da će za četiri… »
Vučić: Ne isključujem mogućnost vanrednih izbora

Vučić: Ne isključujem mogućnost vanrednih izbora

Novi magazin 18.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je danas da je razgovarao sa najbližim saradnicima iz Srpske napredne stranke, ali nije želeo da kaže da li je bilo reči o raspisivanju vanrednih parlamentarnih izbora. "Tačno je da sam sinoć imao… »
Vučić ne isključuje mogućnost vanrednih izbora

Vučić ne isključuje mogućnost vanrednih izbora

N1 Info 18.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da je razgovarao sa najbližim saradnicima iz Srpske napredne stranke ali nije želeo da kaže da li je bilo reči o raspisivanju vanrednih parlamentarnih izbora. "Tačno je da sam sinoć imao sastanak sa… »

Vesti dana »