Povezane vesti

Luna zgrabila Marka za lice, prišla njegovim usnama, a zbog onoga što mu je rekla nije skidao osmeh sa lica! (foto) (video)

Luna zgrabila Marka za lice, prišla njegovim usnama, a zbog onoga što mu je rekla nije skidao osmeh sa lica! (foto) (video)

Telegraf 18.10.2018
- Vdi kako je sladak... - rekla je Luna za Marka smejući se. Rijaliti učesnica Luna Đogani odlučila je da zaboravi bivšeg dečka Slobodana Radanovića, pa ga poslednjih dana ređe spominje, smeje se i koketira sa drugim momcima u Zadruzi. Dok su… »
"Kada sam videla na šta ličim, htela sam da padnem u nesvest" Đoganijeva brutalno iskrena o svom izgledu u Zadruzi 1! (foto)…

"Kada sam videla na šta ličim, htela sam da padnem u nesvest" Đoganijeva brutalno iskrena o svom izgledu u Zadruzi 1! (foto)…

Telegraf 18.10.2018
- On mi je pričao da sam tako bez šminke najlepša - rekla je luna. Rijaliti učesnici Jelena Krunić, Luna Đogani, Branislav Radonić Brendon i David Dragojević razgovarali su o fizičkom izgledu, šminkanju i sređivanju, pa je Đoganijeva iskreno… »
Pojede je blam! Kad je Luna videla na šta liči... Htela je da crkne: Blogerka okrenula novi list, a za sve je kriv…

Pojede je blam! Kad je Luna videla na šta liči... Htela je da crkne: Blogerka okrenula novi list, a za sve je kriv…

Kurir 18.10.2018
Jelena Krunić, Luna Đogani, David Dragojević i Branislav Radonić Brendon sedeli su pored jezera i razgovarali, između ostalog, o šminkanju i sređivanju. "Napolju mi se nikad nije desilo da mi noge budu dlakave, a ovde su stalno zarasle. Nemam ni za… »

Vesti dana »