Povezane vesti

Željko Hubač nakon smene: Samo sam pitao 'di su naši novci'

Željko Hubač nakon smene: Samo sam pitao 'di su naši novci'

Slobodna Evropa 18.10.2018
Ovde čim ukažete na neki problem, to se pretvori u pitanje ko je za Amerikance a ko je za Ruse, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Željko Hubač, vršilac dužnosti direktora Drame Narodnog pozorišta u Beogradu, povodom njegove smene. Umetnici… »
Smenjeni direktor Drame Narodnog pozorišta: Samo sam pitao di su naši novci

Smenjeni direktor Drame Narodnog pozorišta: Samo sam pitao di su naši novci

Radio 021 18.10.2018
Reditelj Jug Radivojević obavestio je danas Upravni odbor beogradskog Narodnog pozorišta da moli da ga razreše imenovanja na mesto direktora Drame, zbog "politizacije i atmosfere koja je stvorena". Narodno pozorište saopštilo je u ponedeljak da je… »
Narodno pozorište: Proglas zbog smene Hubača, Radivojević podneo ostavku

Narodno pozorište: Proglas zbog smene Hubača, Radivojević podneo ostavku

Vesti online 18.10.2018
Oko 30 umetnika i saradnika drame Narodnog pozorišta objavilo je danas proglas u kojem se traži smena upravnika Narodnog pozorišta Dejana Savića i preispitivanje razloga za smenu Željka Hubača. Tokom pres konferencije, koja je počela čitanjem… »
Narodno pozorište nije prćija Dejana Savića: Anita Mančić uz kolege i Željka Hubača (kurir TV)

Narodno pozorište nije prćija Dejana Savića: Anita Mančić uz kolege i Željka Hubača (kurir TV)

Kurir 18.10.2018
Smena Željka Hubača s mesta v. d. direktora Drame Narodnog pozorišta ujedinila je njegove kolege glumce i reditelje, koji su se obratili medijima i poručili da traže smenu Dejana Savića, a reditelj Jug Radivojević odbio je da bude zamena. Anita… »
Željko Hubač nakon smene: Samo sam pitao "di su naši novci"

Željko Hubač nakon smene: Samo sam pitao "di su naši novci"

N1 Info 18.10.2018
Ovde čim ukažete na neki problem, to se pretvori u pitanje ko je za Amerikance a ko je za Ruse, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Željko Hubač, vršilac dužnosti direktora Drame Narodnog pozorišta u Beogradu, povodom njegove smene. Glumci… »
Glumci i zaposleni u Narodnom uz smenjenog Hubača

Glumci i zaposleni u Narodnom uz smenjenog Hubača

Mondo 18.10.2018
Zaposleni u Narodnom pozorištu u Beogradu uputili su zahtev upravniku te ustanove, Dejanu Saviću, da podnese ostavku i da bude preispitana odluka o smeni v.d. direktora Drame, Željka Hubača. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Bura u Narodnom pozorištu u… »
Haos u narodnom pozorištu: Jug Radivojević odbio da bude direktor Drame

Haos u narodnom pozorištu: Jug Radivojević odbio da bude direktor Drame

Blic 18.10.2018
Reditelj Jug Radivojević poslao je otvoreno pismo Upravnom odboru Narodnog pozorišta i zatražio da ne bude imenovan na mesto direkora Drame nacionalnog teatra, umesto smenjenog Željka Hubača. Odluka upravnika Narodnog pozorišta Dejana Savića i… »

Vesti dana »