Povezane vesti

Brnabić: Srbija nije za zamrznuti konflikt na Kosovu

Brnabić: Srbija nije za zamrznuti konflikt na Kosovu

Danas 19.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da Srbija nije za zamrznuti konflikt na Kosovu, ali da ne zna kada bi sporazum Beogarda i Prištine moga da bude na stolu. To zavisi od mnogo faktora, izjavila je Brnabić, odgovarajući na pitanja na… »
Brnabić: Pandorina kutija otvorena, mi pokušavamo da je zatvorimo

Brnabić: Pandorina kutija otvorena, mi pokušavamo da je zatvorimo

RTV 19.10.2018
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da zamrznuti konflikt po pitanju Kosova i Metohije nije u interesu Srbije jer će nas to uvek vući nazad i sprečavati da napredujemo u svakom pogledu. Ona je odbacila tvrdnje da razmena teritorija… »
Brnabić: Pandorina kutija otvorena, mi pokušavamo da je zatvorimo

Brnabić: Pandorina kutija otvorena, mi pokušavamo da je zatvorimo

Dnevnik 19.10.2018
BEOGRAD: Premijerka Ana Brnabić rekla je danas da status kvo po pitanju Kosova i Metohije ili zamrznuti konflikt nije u interesu Srbije, jer će nas to uvek vući nazad, kao i da ne odbacuje nijednu ideju u traganju za obostrano prihvatljivim rešenjem… »
Brnabić o Kosovu: Zamrznuti konflikt nije u interesu Srbije

Brnabić o Kosovu: Zamrznuti konflikt nije u interesu Srbije

N1 Info 19.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da razmena teritorija između Srbije i Kosova ne bi bilo otvaranje Pandorine kutije, jer je ona otvorena pre 10 godina. "Pandorina kutija je otvorena pre 10 godina, kada je grupa kosovskih političara jednostrano… »

Vesti dana »