Povezane vesti
Medijska udruženja se obratila međunarodnim organizacijama
Radio 021 20.10.2018
Koalicija novinarskih i medijskih udruženja uputila je dopis međunarodnim organizacijama i institucijama u kojem iznosi primedbe na lošu situaciju u medijima, nedostatak medijskih sloboda, kao i medijskog pluralizma u Srbiji. Koalicija navodi da je… »
Medijska udruženja žale se međunarodnim organizacijama
RTV 20.10.2018
BEOGRAD, KRAGUJEVAC - Koalicija novinarskih i medijskih udruženja uputila je dopis međunarodnim organizacijama i institucijama u kojem iznosi primedbe na lošu situaciju u medijima, nedostatak medijskih sloboda, kao i medijskog pluralizma u Srbiji. U… »
Novinarska udruženja: Stanje u medijima dramatično loše
N1 Info 20.10.2018
Koalicija novinarskih i medijskih udruženja Srbije saopštila je da je u pismu međunarodnim organizacijama i institucijama upozorila da je stanje u medijima dramatično loše, a da cilj vlasti nije da stanje poboljša, već da ga međunarodnoj zajednici… »
Medijska udruženja poslala dopis međunarodnim organizacijama
Danas 20.10.2018
Koalicija novinarskih i medijskih udruženja uputila je dopis međunarodnim organizacijama i institucijama u kojem ih je upoznala sa problemima u sferi medijskih sloboda i medijskog pluralizma u Srbiji, navodi se u njihovom saopštenju. U slanju dopisa… »
Vesti dana »

Milivojević: DS nije i neće učestvovati u pregovorima i predlogu prelazne Vlade koja uključuje vlast
Beta pre 1 satjoš 29 povezanih

Dekan fizičkog fakulteta predlaže ministarki: Dođite i uhapsite ceo fakultet
N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane

Otkriveno u kakvom je stanju drugi pevač grupe DNK: Kolege preminule, on primljen u bolnicu sa stravičnim povredama
Mondo pre 1 satjoš 54 povezane

Protesti u opštinama u Srbiji: Naguravanje sa policijom u Pančevu, u Šapcu jajima gađali lokalne funkcionere
NIN pre 4 satijoš 15 povezanih