Povezane vesti

Šaćiri: Možda će mi zviždati u Beogradu, ne zanima me

Šaćiri: Možda će mi zviždati u Beogradu, ne zanima me

N1 Info 22.10.2018
Đerdan Šaćiri insistira da može da podnese sve što će doneti dva duela Liverpula i Crvene zvezde u Ligi šampiona. Švajcarac je uveren da neće biti toplo dočekan na stadionu 'Rajko Mitić', pošto je tokom Svetskog prvenstva navukao gnev srpskih… »
Šaćiri smiruje tenziju pred dolazak u Beograd: To je samo fudbal, nije politika

Šaćiri smiruje tenziju pred dolazak u Beograd: To je samo fudbal, nije politika

Mozzart sport 22.10.2018
“Možda će mi neko zviždati, ali meni je svaka utakmica ista”, kaže švajcarski reprezentativac. Pitanje se samo nametnulo čim je obavljen žreb za grupnu fazu Lige šampiona. Ona proslava gola za Švajcarsku u meču sa Srbijom na Mundijalu u… »
Oglasio se Šaćiri pred duel sa zvezdom: Švajcarac pričao o navijačima crveno-belih

Oglasio se Šaćiri pred duel sa zvezdom: Švajcarac pričao o navijačima crveno-belih

Hot sport 22.10.2018
Za dva dana Džerdan Šaćiri i njegov Liverpul dočekaće našu Crvenu zvezdu u meču 3. kola C grupe Lige šampiona. Tim povodom, Švajcarac je otkrio šta očekuje kada je u pitanju pritisak sa tribina. Šaćiri je u u intervjuu koji je dao portalu… »
Šaćiri pred dvomeč sa Zvezdom: Sport nije politika

Šaćiri pred dvomeč sa Zvezdom: Sport nije politika

Mondo 22.10.2018
Fudbaler Liverpula u centru pažnje zbog svog porekla i načina na koji je proslavio gol za Švajcarsku protiv Srbije na Svetskom prvenstvu u Rusiji. Foto: Guliver/Getty images/Clive Rose Jedan od fudbalera koji će biti u centru pažnje tokom dvomeča… »
Šaćiri: Neki navijači u Beogradu će mi možda zviždati

Šaćiri: Neki navijači u Beogradu će mi možda zviždati

Sportski žurnal 22.10.2018
Fudbaler Liverpula Džerdan Šaćiri izjavio je da očekuje zvižduke navijača Crvene zvezde u Beogradu, ali da na duele protiv crveno-belih u Ligi šampiona gleda isto kao na sve druge utakmice. Švajcarac albanskog porekla Džerdan Šaćiri podigao je… »
Šaćiri: Uopšte nisam zabrinut pred Zvezdu

Šaćiri: Uopšte nisam zabrinut pred Zvezdu

Beta 22.10.2018
Fudbaler Liverpula Džerdan Šaćiri rekao je da može da se nosi sa bilo kakvim pritiskom u dvomeču Lige šampiona protiv Crvene zvezde. "Ovo će biti normalne utakmice i tako ću se i ponašati. Naravno, možda bude ljudi koji će mi zviždati. Na… »
Sećanje zvezdaša: Ovako je pao Liverpul

Sećanje zvezdaša: Ovako je pao Liverpul

Mondo 22.10.2018
Slobodan Janković zbog treme hteo da napusti teren već u prvom poluvremenu, ali je Miljan Miljanić imao poverenje u njega. Ubrzo je usledio prvi, a u revanšu i drugi pogodak protiv slavnog engleskog kluba. Foto: MN Press Slobodan Cole Janković Crvena… »

Vesti dana »