Povezane vesti

Žiri ostao bez još jednog starog člana! Evo ko je posle Jelene napustio Pinkove zvezdice!

Žiri ostao bez još jednog starog člana! Evo ko je posle Jelene napustio Pinkove zvezdice!

Press 23.10.2018
Proteklih dana u Pinkovim zvezdicama desio se niz promena. akon silnih izmena u žiriju Pinkovih zvezdica; napuštanja crvene stolice od strane Jelene Tomašević, a zatim i izmena u žiriju u vidu Kristine Kije Kockar i Nataše Bekvalac; još jedan član… »
Goca Tržan oštro o novom članu žirija: "Kiji Kockar nije mesto u crvenoj stolici"

Goca Tržan oštro o novom članu žirija: "Kiji Kockar nije mesto u crvenoj stolici"

Blic 23.10.2018
Goca Tržan se ne oseća ugroženo zbog Kije Kockar, koja je nova članica žirija "Pinkove zvezdice". - Ja radim svoj posao. Kristini sam rekla da nema dovoljno iskustva da bi sedela u crvenoj stolici, ali to nije moj šou da bih se ja time bavila - bila… »
Jelena Tomašević i Sergej Ćetković napustili Pinkove zvezdice zbog rijaliti zvezde

Jelena Tomašević i Sergej Ćetković napustili Pinkove zvezdice zbog rijaliti zvezde

Tračara 23.10.2018
Iako su snimili prvu epizodu emisije Pinkove zvezdice – All stars, Jelena Tomašević i Sergej Ćetković rešili su da napuste emisiju zbog rijaliti zvezde Kristine Kockar, koja se našla u stolici pored njih. Prva koja je napustila crvenu fotelju je… »
"Kiji nije mesto u Pinkovim zvezdicama"

"Kiji nije mesto u Pinkovim zvezdicama"

Mondo 23.10.2018
Pevačica komentariše novoizabranu članicu žirija Kiju Kockar u dečjem muzičkom takmičenju. Pravi šok za sve gledaoce televizije Pink bila je informacija da će Kristina Kockar postati deo muzičkog takmičenja "Pinkove zvezdice". Iako su mnogi… »
Goca o promenama u pinkovim zvezdama: Kija nije dorasla da sedi u žiriju!

Goca o promenama u pinkovim zvezdama: Kija nije dorasla da sedi u žiriju!

Kurir 23.10.2018
Jelena Tomašević i Sergej Ćetković odlučili su da napuste " Pinkove zvezdice" i na njihova mesta dolaze povratnik Milan Stanković i Nataša Bekvalac. Pre nekoliko dana ovoj ekipi priključila se i Kristina Kija Kockar. Njen dolazak u stolicu sudije… »

Vesti dana »