Povezane vesti
Meron odbio zahtev za uslovni otpust Miletića iz zatvora
Studio B 23.10.2018
Predsednik Mehanizma međunarodnih krivičnih sudova u Hagu Teodor Meron ponovo je odbio zahtev generala Vojske Republike Srpske Radivoja Miletića da mu odobri uslovni – prevremeni otpust sa izdržavanja kazne od 18 godina zatvora na koju je osuđen zbog… »
Hag odbio zahtev Miletića za puštanje na slobodu
Mondo 23.10.2018
Sud u Hagu odbio je zahtev generala Vojske Republike Srpske Radivoja Miletića da bude prevremeno oslobođen pošto je odslužio dve trećine kazne od 18 godina na koju je osuđen zbog progona i ubistva muslimana u Srebrenici 1995. Foto: MONDO/Bojana Zimonjić… »
Sud u Hagu odbio zahtev generala Miletića za oslobađanje
N1 Info 23.10.2018
Međunarodni sud u Hagu odbio je danas zahtev generala Vojske Republike Srpske Radivoja Miletića da bude prevremeno oslobođen pošto je odslužio dve trećine kazne od 18 godina na koju je osuđen zbog progona i ubistva Muslimana u Srebrenici 1995. U… »
Vesti dana »
Preminula Mirjana Šakota, istoričarka umetnosti i vodeći autoritet za riznice srpskih manastira
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Tabela Lige Evrope: Zvezda sada ima šansu i za direktan plasman u osminu finala
Danas pre 3 satajoš 4 povezane






