Povezane vesti

Nelson: Miro i ja smo objasnili ekipi šta je Srbija

Nelson: Miro i ja smo objasnili ekipi šta je Srbija

N1 Info 24.10.2018
Košarkaš Asvela Demarkus Nelson rekao je posle trijumfa and Partizanom 89:78 u četvrtom kolu Evrokupa da je zadovoljan kako je njegov tim odigrao u prepoznatljivom ambijentu dvorane „Aleksandar Nikolić“. „Bio je težak meč, iskreno. Partizan je… »
Marinković: Janković će se brzo uklopiti

Marinković: Janković će se brzo uklopiti

N1 Info 24.10.2018
Košarkaši Partizana poraženi su u meču četvrtog kola grupne faze Evrokupa od ekipe Asvela sa 89:78, a plej crno-belih kazao je da ekipa što pre mora da se okrene sledećem meču. “Trudimo se da svaki poraz izbrišemo iz glave i sledeći zadatak… »
Janković: Znam šta me čeka u derbiju

Janković: Znam šta me čeka u derbiju

N1 Info 24.10.2018
Košarkaši Partizana poraženi su u meču četvrtog kola grupne faze Evrokupa od ekipe Asvela sa 89:78, a krilni centar Stefan Janković govorio je o utiscima sa prvog odigranog meča u dresu crno-belih, "grobarima" i "delijama", razlozima povratka i i… »
Janković posle debija za Partizan: Ne želim da se bavim nekošarkaškim stvarima

Janković posle debija za Partizan: Ne želim da se bavim nekošarkaškim stvarima

Večernje novosti 23.10.2018
Znam šta će se desiti u derbiju, ali preživeo sam gore stvari u životu - poručio je novi krilni centar crno-belih, doskorašnji igrač Crvene zvezde. Košarkaš Partizana Stefan Janković rekao je večeras da će dati sve od sebe u crno-belom dresu… »
Asvel produbio krizu Partizana: Četvrti uzastopni poraz crno-belih

Asvel produbio krizu Partizana: Četvrti uzastopni poraz crno-belih

Večernje novosti 23.10.2018
Partizan je na domaćem terenu izgubio od francuskog tima 78:89 u četvrtom kolu Evrokupa. Košarkaši Partizana izgubili su večeras u Beogradu od Asvela sa 78:89 (20:26, 17:22, 17:19, 24:22) u četvrtom kolu Grupe C Evrokupa. Najefikasniji u ekipi… »
Asvel bolji od Partizana: Crni niz crno-belih

Asvel bolji od Partizana: Crni niz crno-belih

Danas 23.10.2018
Gubtinički niz košarkaša Partizana kao da nema kraj. Crno-beli su protiv Asvela (78:89) u Evrokupu doživeli četvrti uzastopni poraz, odnosno drugi zaredon u Evrokupu. Partizanu sinoć u hali “Aleksandar Nikolić” u Beogradu nije pomogao ni Stefan… »

Vesti dana »