Povezane vesti

Vučić: Imam ćerku, posebno vodim računa da ne uvredim žene

Vučić: Imam ćerku, posebno vodim računa da ne uvredim žene

Blic 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne razume čime je uvredio žene prilikom posete fabrici tekstila Eurotay, kako mu to prebacuju, te primetio da ga kritikuju oni koji bi voleli da je uradio ono što zapravo oni misle. Naime, on je za… »
Vučić: Nikad nisam uvredio žene...

Vučić: Nikad nisam uvredio žene...

Vesti online 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da on nije rekao ništa što bi uvredilo žene, a što "tajkunski trio" želi da je on rekao. Naime, on je u intervjuu za TV Pink komentarisao optužbe na njegov račun da je nedavno, pri otvaranju fabrike… »
"Ja živim za to": Vučić: U decembru ću otvoriti jedno čudo od fabrike

"Ja živim za to": Vučić: U decembru ću otvoriti jedno čudo od fabrike

Blic 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da ne može da sakrije radost prilikom otvaranja fabrika i najavljuje novu investiciju. - Ja živim za to. Radujem se, imam 7. decembra da otvorim jedno čudo od fabrike, koje će čitavu Šumadiju da spašava i… »
Vučić: Kako sam ja to uvredio žene?!

Vučić: Kako sam ja to uvredio žene?!

Mondo 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je odgovorio na kritike opozicionih stranaka koje su ga optužile da je uvredio žene svojim izjavama prilikom obilaska turske fabrike u Kraljevu. Foto: Tanjug/Dimitrije Goll Vučić je prilikom obilaska direktoru… »
Vučić: Nisam uvredio žene u fabrici u Kraljevu

Vučić: Nisam uvredio žene u fabrici u Kraljevu

Novi magazin 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da prilikom otvaranja turske fabrike u Kraljevu nije rekao ništa što bi uvredilo žene niti nešto što opozicija želi da je rekao. "Ja sam bio srećan kada sam video da ima 110-115 ljudi koji rade… »
Vučić: U decembru otvaram veliku fabriku koja će da spasava čitavu Šumadiju

Vučić: U decembru otvaram veliku fabriku koja će da spasava čitavu Šumadiju

Nova ekonomija 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će početkom decembra otvoriti veliku fabriku u centralnoj Srbiji. "Ja se sad radujem što ću 7. decembra da otvorim jedno čudo od fabrike. Radujem se kad pomislim da će čitavu Šumadiju da spasava"… »
Vučić: Otvorićemo jedno čudo od fabrike, spasićemo Šumadiju

Vučić: Otvorićemo jedno čudo od fabrike, spasićemo Šumadiju

N1 Info 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će početkom decembra otvoriti veliku fabriku u centralnoj Srbiji. "Ja se sad radujem što ću 7. decembra da otvorim jedno čudo od fabrike. Radujem se kad pomislim da će čitavu Šumadiju da spasava"… »
Predsednik uživo u jutarnjem: Vučić o ćerki, ženama i uvredama, a onda otkrio kolika je njegovom ocu penzija i da kafu…

Predsednik uživo u jutarnjem: Vučić o ćerki, ženama i uvredama, a onda otkrio kolika je njegovom ocu penzija i da kafu…

Kurir 24.10.2018
BEOGRAD - Penzioneri su izneli teret reformi, oni su verovali u svoju državu. Danas penzije isplaćujemo sa 32 odsto iz budžeta, a novac stiže od ovih novih fabrika koje se otvaraju, a nekad smo isplaćivali sa 50 i više odsto iz budžeta, pa gde to… »
Predsednik: Otvaram čudo od fabrike

Predsednik: Otvaram čudo od fabrike

Mondo 24.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će početkom decembra otvoriti veliku fabriku u centralnoj Srbiji. Foto: Mondo/Goran Sivački Ja se sad radujem, imam 7. decembra da otvorim jedno čudo od fabrike. Radujem se kad pomislim da će čitavu… »
Predsednik Vučić: Nisam uvredio žene u fabrici u Kraljevu! Nikada nisam uradio ništa nepristojno, osim što sam jednom…

Predsednik Vučić: Nisam uvredio žene u fabrici u Kraljevu! Nikada nisam uradio ništa nepristojno, osim što sam jednom…

Kurir 24.10.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne razume čime je uvredio žene prilikom posete fabrici tekstila Eurotay, kako mu to prebacuju, te primetio da ga kritikuju oni koji bi voleli da je uradio ono što zapravo oni misle. "Ovo… »

Vesti dana »