Povezane vesti

Martinović i Orlić predavači u medicinskoj školi u Ćupriji

Martinović i Orlić predavači u medicinskoj školi u Ćupriji

N1 Info 24.10.2018
Pod naslovom "Partijsko zapošljavanje u Visokoj medicinskoj školi" BIRN je objavio tekst da su u toj školi u Ćupriji, kao predavači, angažovani visoki funkcioneri Srpske napredne stranke, između ostalih poslanici Aleksandar Martinović i Vladimir… »
Božović: Martinoviću, dobio si posao nezakonito! Martinović: Ti u životu nisi ništa radio, sve ti tata obezbedio

Božović: Martinoviću, dobio si posao nezakonito! Martinović: Ti u životu nisi ništa radio, sve ti tata obezbedio

Kurir 24.10.2018
Tokom današnje rasprave o amandmima na Predlog zakona o građevinskim proizvodima, vodila se žestoka polemika između šefa poslanika SNS Aleksandra Martinovića i njegovog zamenika Vladimira Orlića sa poslanikom DS Balšom Božović, koji tvrdi da su… »
U Skupštini o zapošljavanju Martinovića i Orlića u Višoj medicinskoj školi u Ćupriji

U Skupštini o zapošljavanju Martinovića i Orlića u Višoj medicinskoj školi u Ćupriji

Novi magazin 24.10.2018
Poslanik Demokratske stranke (DS) Balša Božović optužio je danas šefa poslaničke grupe Aleksandra Martinovića i njegovog zamenika Vladimira Orlića da su nezakonito zaposleni u Višoj medicinskoj školi u Ćupriji. Božović je na sednici… »
"Inspekcija utvrdila - Jerkan i Laketić nezakonito predavači u Ćupriji"

"Inspekcija utvrdila - Jerkan i Laketić nezakonito predavači u Ćupriji"

Južne vesti 24.10.2018
Iako je inspekcija Ministarstva prosvete naložila direktoru Visoke medicinske škole u Ćupriji da raskine nezakonite ugovore sa funkcionerima Srpske napredne stranke - direktorom niškog Doma zdravlja Miloradom Jerkanom i prokupačkim poslanikom Darkom… »
Martinović: Ja sam doktor, ali ne za tu vrstu problema

Martinović: Ja sam doktor, ali ne za tu vrstu problema

Danas 24.10.2018
Balša Božović, poslanik DS prozvao šefa SNS u Skupštini Srbije da prima šest plata Balša Božović, poslanik Demokratske stranke zatražio je od Skupštini Srbije objašnjenje da li je tačno da su šef Srpske napredne stranke u parlamentu… »

Vesti dana »