Povezane vesti
Građani protiv kriminala od sada i u Srbiji
Radio 021 25.10.2018
Međunarodni institut za bezbednost postao je partner organizacije "Crime Stoppers", jedinstvene inicijative koja omogućava građanima da anonimno prijave kriminalne radnje o kojima imaju saznanja. Ova organizacija pokrenuta je u SAD još 1976. godine i od… »
Građani protiv kriminala od sada i u Srbiji: Novčana nagrada za informacije koje dovedu do razrešenja krivičnog dela
Kurir 25.10.2018
Direktor Međunarodnog instituta za bezbednost Orhan Dragaš kaže da je taj institut postao partner organizacije Crime Stoppers, koja omogućava građanima da anonimno prijave kriminalne radnje o kojima imaju saznanja. Direktor Međunarodnog instituta za… »
Građani protiv kriminala, od sada i u Srbiji
Danas 25.10.2018
Potpisan ugovor između CSGS i Međunarodnog instituta za bezbednost Međunarodni institut za bezbednost saopštio je da je postao ekskluzivni partner organizacije Crime Stoppers, jedinstvene inicijative koja omogućava građanima da anonimno prijave… »
Vesti dana »

Stalne članice Saveta bezbednosti UN različito o stanju na Kosovu, odnosima Beograda i Prištine i misiji UNMIK
Danas pre 4 satijoš 4 povezane

Vremenska prognoza za sredu 22. oktobar: Danas jutro maglovito, tokom dana umereno oblačno
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

"Zna se kako to rade i pravoslavci": Vučić: Prvog novembra pokazaćemo pijetet prema žrtvama u skladu sa našom tradicijom
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

"Nisam želeo uzaludan sastanak": Tramp otkrio zašto odlaže razgovore sa Putinom u Budimpešti
Euronews pre 1 satjoš 4 povezane

Kos pozvala na mir sa obe strane: U EP o Srbiji, padu nadstrešnice i studentskim protestima, glasanje o rezoluciji sutra
Danas pre 2 satajoš 1 povezana