Povezane vesti
Pravi potez: Dvorana u Bileći dobija naziv po Tijani Bošković
Hot sport 25.10.2018
Sportska dvorana u pomenutom mestu će nositi ime najbolje odbojkašice na planeti. Tu odluku doneli su danas odbornici Skupštine opštine Bileća. Načelnik mesta Miljan Aleksić podneo je predlog da se dvorana nazove imenom reprezentativke Srbije uz… »
Veliko priznanje za zlatnu odbojkašicu
Mondo 25.10.2018
Skupština opštine Bileća usvojila je predlog načelnika da dvorana u tom gradu ponese ime odbojkašice Srbije Tijane Bošković. Tijana Bošković blistala je na nedavno okončanom Svetskom prvenstvu za odbojkašice u Japanu, gde je Srbija ostvarila istorijski… »
Dvorana u Bileći će se zvati po Tijani Bošković
N1 Info 25.10.2018
Sportska dvorana u Bileći će u budućnosti nositi ime najbolje svetske odbojkašice Tijane Bošković, odlučili su u četvrtak odbornici Skupštine opštine Bileća. Predlog je podneo načelnik Bileće Miljan Aleksić, navodeći da je Boškovićeva najbolji ambasador… »
Vesti dana »

Snažan zemljotres u Rusiji, evakuacije u Americi i Japanu zbog cunamija
BBC News pre 17 minutajoš 41 povezana

Talasi do 15 metara u Rusiji, u toku masovna evakuacija! Svet u strahu zbog cunamija, izdato hitno upozorenje, na udaru i Amerika (foto, video)
Kurir pre 11 minutajoš 78 povezanih

Dačić: Privedeno 10 osoba koje su učestvovale u incidentu u Novom Pazaru
Euronews pre 11 minutajoš 19 povezanih