Povezane vesti

Uhapšen muškarac koji je nasrnuo na devojčicu u tramvaju

Uhapšen muškarac koji je nasrnuo na devojčicu u tramvaju

Radio 021 26.10.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je napadač na devojčicu u tramvaju u Beogradu uhapšen i da je u pitanju I.M. (37) iz Beograda. On je potvrdio da je policija sinoć identifikovala i uhapsila napadača koji je sa… »
Manijak iz tramvaja se zove Mihailo Isailović i bio je vlasnik firme: Šokantni detalji iz života mladića koji je…

Manijak iz tramvaja se zove Mihailo Isailović i bio je vlasnik firme: Šokantni detalji iz života mladića koji je…

Kurir 26.10.2018
Manijak koji je sekusalno napastvovao maloletnu devojčicu u tramvaju zove se Mihailo Isailović, i nekad je bio vlasnik jedne firme u Beogradu, saznaje portal Espreso. Podsećamo, juče se pojavio uznemirujući video snimak na kom se jasno vidi kako… »
Zašto niko nije reagovao na maltretiranje deteta u tramvaju?

Zašto niko nije reagovao na maltretiranje deteta u tramvaju?

N1 Info 26.10.2018
Uhapšen muškarac koji je u beogradskom tramvaju napao maloletnu devojčicu. Incident otvorio pitanje: Zbog čega niko od putnika koji su gledali šta radi, nije reagovao? Izvor: N1 Dan nakon što se na internetu pojavio snimak iz gradskog prevoza u… »
Napadač iz tramvaja uhapšen posle krađe u pekari (VIDEO)

Napadač iz tramvaja uhapšen posle krađe u pekari (VIDEO)

Politika 26.10.2018
Osumnjičeni I.M. priveden je nakon što je ukrao burek na Zrenjaninskom putu, a policija proverava još dva događaja polnog uznemiravanja u Beogradu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su I.M. (1981) zbog sumnje da je… »
Pogledajte trenutak hapšenja manijaka iz tramvaja (video)

Pogledajte trenutak hapšenja manijaka iz tramvaja (video)

Blic 26.10.2018
Manijak iz tramvaja I.M. (37), koji je pre dva dana napastvovao petnaestogodišnju devojčicu, a istog dana seksualno uznemiravao i drugu devojku u gradskom autobusu, uhapšen je u odlučnoj akciji policije. Na snimku hapšenja manijaka iz tramvaja vidi… »
Uhapšen sa pištoljem za pojasom

Uhapšen sa pištoljem za pojasom

Politika 26.10.2018
Zrenjaninska policija uhapsila je M.A. (1971) iz Zrenjanina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je u gradu, prilikom kontrole, kod M… »
"Prepoznala sam ga čim sam videla snimak" Javila se još jedna žrtva manijaka iz tramvaja, a njeno svedočenje je jezivo

"Prepoznala sam ga čim sam videla snimak" Javila se još jedna žrtva manijaka iz tramvaja, a njeno svedočenje je jezivo

Press 26.10.2018
Bilo je jezivo, pribijao se uz mene, dahtao mi je za vrat i šaputao nešto. Viknula sam glasno: "Bolesnik" da me svi čuju i odgurnula ga torbom, ali niko nije reagovao. Foto:Blic Ovako za "Blic" započinje jezivo svedočenje Beograđanka koju je manijak… »
Uhapšen manijak iz tramvaja Spopadao tinejdžerku, putnici gledali i ćutali

Uhapšen manijak iz tramvaja Spopadao tinejdžerku, putnici gledali i ćutali

Press 26.10.2018
Beogradska policija uhapsila je I. M. (37), manijaka koji je spopadao tinejdžerku (15) u tramvaju u Beogradu dok su ostali putnici nemo gledali. Foto:Blic Osumnjičeni za polno uznemiravanje u roku od 48 časova biti priveden na saslušanje u Prvo… »

Vesti dana »