Povezane vesti

Malta najviše dozvola dodelila državljanima Srbije

Malta najviše dozvola dodelila državljanima Srbije

Radio 021 26.10.2018
Malta je 2017. godine izdala 10.974 boravišne dozvole strancima koji su prvi put zaražili taj dokument, a najviše dozvola, 2.033, dodeljeno je državljanima Srbije, piše list "Malta tudej". Pozivajući se na evropsku statističku agenciju Eurostat… »
Državljani Srbije dobili najviše boravišnih dozvola na Malti

Državljani Srbije dobili najviše boravišnih dozvola na Malti

N1 Info 26.10.2018
Malta je 2017. godine izdala 10.974 boravišne dozvole strancima koji su prvi put zatražili taj dokument, a najviše dozvola, 2.033, dodeljeno je državljanima Srbije, piše list "Malta tudej" (Malta Today). Pozivajući se na evropsku statističku… »
Srbi dobili najviše boravišnih dozvola na Malti

Srbi dobili najviše boravišnih dozvola na Malti

Nova ekonomija 26.10.2018
Malta je 2017. godine izdala 10.974 boravišne dozvole strancima koji su prvi put zaražili taj dokument, a najviše dozvola, 2.033, dodeljeno je državljanima Srbije, piše list Malta tudej (Malta Today). Pozivajući se na evropsku statističku agenciju… »
Srbi "okupirali" Maltu

Srbi "okupirali" Maltu

Mondo 26.10.2018
Malta je 2017. godine izdala 10.974 boravišne dozvole strancima koji su prvi put zatražili taj dokument, a najviše dozvola, 2.033, dodeljeno je državljanima Srbije, piše list "Malta tudej" (Malta Tody). Foto: YouTube/printscreen/ONE News Malta… »

Vesti dana »