Povezane vesti
Zbližavanje Kine i Japana, svečani doček za Abea
RTS 26.10.2018
Japanskom premijeru Šinzu Abeu priređen je svečani doček u Pekingu, tokom prve zvanične posete predsednika japanske vlade Kini od 2011. godine. Trgovinski rat, koji su pokrenule Sjedinjene Države, približio je dve suparničke sile u Aziji. Kineski… »
Lideri Kine i Japana jedinstveni, traže slobodnu i poštenu trgovinu
Novi magazin 26.10.2018
Lideri Kine i Japana demonstrirali su danas jedinstvo na sastanku u Pekingu, založivši se za "slobodnu i poštenu" međunarodnu trgovinu. Trgovinski spor obe zemlje sa SAD približio je dugogodišnje rivale, a predsednik Kine Si Đinping rekao je japanskom… »
Svečani doček za japanskog premijera u Pekingu
N1 Info 26.10.2018
Japanskom premijeru Šinzu Abeu danas je priređen svečani doček u Pekingu u blizini Trga Tjananmen tokom prve zvanične posete predsednika japanske vlade Kini od 2011. godine. Trgovinski rat, koji su pokrenule SAD, približio je dve suparničke sile u Aziji… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Nastavak teške borbe i dolazak međunarodnih helikoptera
Naslovi.ai pre 2 satajoš 112 povezane
SAD uvele carine od 50 odsto na kanadsku robu, Otava najavljuje recipročne mere
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih
„SNS kadar“: Ko je Aleksandar Mitrović, predsednik opštine Ivanjica, koji je izviždan na otvaranju režimske Nušićijade?
Danas pre 10 satijoš 8 povezanih
Najnoviji izveštaj! 485 ljudi, 33 mašine i 5 helikoptera gase požar u Deliblatskoj peščari, borba se nastavlja
Telegraf pre 15 minutajoš 17 povezanih
Rijera pred debi u Superligi na Marakani: Navijači zaslužuju maksimum
Dnevnik pre 35 minutajoš 46 povezanih



