Povezane vesti
Sportska infrastruktura kao prioritet
Jug press 26.10.2018
VRANJE Za unapređenje sportske infrastrukture iz gradske kase u Vranju izdvojeno je 15 miliona dinara, jer je to jedan od prioriteta u oblasti sporta. Obavljeni su detaljna analiza i konsultacije, a pripremljena je i potrebna tehnička dokumentacija za… »
Teren, igralište, teretana: Pet miliona za sportsku infrastrukturu
OK radio 26.10.2018
Grad Vranje pripremio je potrebnu dokumentaciju za izgradnju sportskog terena, dečjeg igrališta i teretane na otvorenom. Jedan od prioriteta u oblasti sporta, jeste i unapređenje sportske infrastrukture, za šta je iz gradskog budžeta za ovu godinu… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 2 satajoš 1 povezana

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 3 satajoš 1 povezana