Povezane vesti

Milojević: Hoću da dobijem venčanog kuma

Milojević: Hoću da dobijem venčanog kuma

Mozzart sport 27.10.2018
“Videćemo hoće li biti spremni Boaći I Jovičić”, poručio Zvezdin trener. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da njegovu ekipu u Šapcu čeka jedno od najtežih gostovanja do kraja prvog dela prvensta i dodao da se ne… »
Milojević: Ni kumu ne dozvoljavam da me pobedi

Milojević: Ni kumu ne dozvoljavam da me pobedi

N1 Info 27.10.2018
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da ih protiv Mačve u nedelju od 16:30 u okviru 13. kola Superlige Srbije, čeka jedno od najtežih gostovanja u prvom delu sezone. "Igramo sa ekipom koja nas je namučila prošle sezone, kako u… »
Mačva čeka Zvezdu, a Milojevića kum

Mačva čeka Zvezdu, a Milojevića kum

Mondo 27.10.2018
Zanimljiv trenerski duel očekuje nas u nedelju u Šapcu. Foto: MN Press Prošle sezone Šabac je bio koban po Zvezdine fudbalere u Kupu Srbije, jer ih je Mačva u četvrtfinalu posle 0:0 eliminisala penalima. Nedugo zatim, isti rivali sastali su se na… »
Milojević pred mačvu: Želim da pobedim kuma, ali znam da nam neće biti lako

Milojević pred mačvu: Želim da pobedim kuma, ali znam da nam neće biti lako

Hot sport 27.10.2018
Šef stručnog štaba crveno-belih izjavio je da njeogvu ekipu protiv Mačve očekuje jedno od najtežih gostovanja. Nakon poraza od Liverpula u Ligi šampiona aktuelni šampion vraća se obavezama u domaćem prvenstvu. Igrači Crvene zvezde nakon… »
Milojević: Moramo brzo da se prebacujemo sa jednog koloseka na drugi

Milojević: Moramo brzo da se prebacujemo sa jednog koloseka na drugi

Večernje novosti 27.10.2018
Treba biti pažljiv, drugačija je atmosfera i način igranja, ali kroz priču radimo na tome da igrači budu spremni. Domaće prvenstvo nam je prioritet - kaže trener Zvezde. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da njegovu ekipu u… »
Sa Enfilda u Šabac - Milojević kaže da je sve osim rutine

Sa Enfilda u Šabac - Milojević kaže da je sve osim rutine

Sportske.net 27.10.2018
Pun je reči hvale trener za ekipu Mačve, a šta kaže na sve veću bodovnu razliku? Sa Enfilda na Gradski stadion u Šapcu, iz Lige šampiona u Super ligu, gde Crvena zvezda dominira, sa sedam bodova više u odnosu na drugoplasirani tim i devet više u… »

Vesti dana »