Povezane vesti

Dario Šarić: Bio bih bolji košarkaš da nisam igrao svako leto za Hrvatsku

Dario Šarić: Bio bih bolji košarkaš da nisam igrao svako leto za Hrvatsku

Hot sport 28.10.2018
Dario Šarić dao je izjavu američkim medijima koja se neće dopasti ljubiteljima košarke u njegovoj rodnoj Hrvatskoj. Naime, hrvatski košarkaš je Amerikancima dao ispovest u kojoj ističe da bi vrlo verovatno bio još bolji košarkaš da nije svake… »
Šarić: Da nisam igrao za Hrvatsku, imao bih više vremena

Šarić: Da nisam igrao za Hrvatsku, imao bih više vremena

Vesti online 28.10.2018
Dario Šarić, dvadesetčetvorogodišnji košarkaš Filafelfija Seventisiksersa i jedan od nosilaca igre reprezentacije Hrvatske je izneo svoje mišljenje po pitanju nastupanja za nacionalni dres i ličnog razvoja. - Igranje za Hrvatsku mi mnogo znači… »
Šarić: Bio bih bolji igrač da nisam igrao za Hrvatsku svakog leta

Šarić: Bio bih bolji igrač da nisam igrao za Hrvatsku svakog leta

Večernje novosti 28.10.2018
Imao bih više vremena da radim, treniram i napredujem. Možda je moj izbor pogrešan, možda nije, ali stvarno uživam da igram za svoju reprezentaciju – rekao je Dario. Muči se Dario Šarić u Filadelfiji ove sezone. U dosadašnjih pet utakmica ima… »
Jokić je doneo pravu odluku - Zbog ovoga Šarić nije bolji igrač?

Jokić je doneo pravu odluku - Zbog ovoga Šarić nije bolji igrač?

Sportske.net 28.10.2018
Hrvatski internacionalac nije na najbolji način otvorio sezonu. Evo šta je rekao o razlozima slabijih partija na startu treće sezone u Siksersima. Hrvatski internacionalac Dario Šarić otvorio je treću sezonu u dresu Siksersa prilično slabo. Samo… »
"Bio bih bolji košarkaš da nisam igrao za Hrvatsku"

"Bio bih bolji košarkaš da nisam igrao za Hrvatsku"

N1 Info 28.10.2018
Košarkaš Filadelfije Dario Šarić smatra da bi bio bolji igrač da svakog leta nije imao obaveze u reprezentaciji Hrvatske. Dvadesetčetvorogodišnji Šibenčanin je 2014. bio 12. pik Siksersa na NBA draftu, a dve godine kasnije iz Anadolu Efesa… »
Šarić: Bio bih bolji igrač da nisam igrao svako takmičenje za reprezentaciju

Šarić: Bio bih bolji igrač da nisam igrao svako takmičenje za reprezentaciju

Mozzart sport 28.10.2018
"Nastupi za nacionalni tim mi znače mnogo, ali prolazi mi kroz glavu da bih bio bolji da sam preskočio neko leto", kaže košarkaš Filadelfije. Poznat je Dario Šarić kao momak koji iskreno iznosi ono što mu je na umu i duši. A američki novinari su… »
‘Odani hrvatski ratnik’ iznenadio: Bio bih bolji igrač da neko leto nisam igrao za reprezentaciju!

‘Odani hrvatski ratnik’ iznenadio: Bio bih bolji igrač da neko leto nisam igrao za reprezentaciju!

Hot sport 28.10.2018
Ponos hrvatske košarke je sigurno Dario Šarić, momak koji nijednom nije odbio poziv da igra za reprezentaciju ‘kockastih’. Ipak, izgleda da sada košarkaš Filadelfije menja ploču, kaže da mu je čast da igra za svoju zemlju, ali da ga je to… »

Vesti dana »